Aká vysoká škola mi skutočne pomôže v budúcnosti?

Príspevok v téme: Aká vysoká škola mi skutočne pomôže v budúcnosti?
Mia01

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Budúci rok chcem isť na Vš, ale bohužial neviem si vybrať školu ktorá by mi mohla pomôcť v mojej budúcnosti a ktorá by sa mi skutočne oplatila a v skutočnosti ani neviem či sa na SK vysoká škola oplatí. Žiaľ nemám ani veľký vyber pretože mám vyštudované pedagogické lýceum, čiže mám predpoklady na vykonávanie asistenta učiteľa. Skutočne neviem kam pokračovať učiteľka byť nechcem, nikdy ma to ani nelákalo moja stredná je proste veľký omyl. Rozmýšlala som nad učtovníctvom alebo ekonomický manažment, trénerstvo a šport,farmácia alebo ešte psychológia (ktorá ma aj skutočne na sš bavila ale neviem či to má uplatnenie). Pravdaže musela by som zamakať aby som sa tam dostala, pretože je to dosť mimo mojej sš. A moja otázka je vlastne čo by ste mi poradili študovať aby som mala lahšie sa niekde zamestnať alebo čo ste študovali vy a zaistilo vám dobrú budúcnosť...ďakujem

Lulu2011

hehe, dobre...

mne je uz trapne za neho, je to stale horsie a horsie, veru nech je sam sebou, aj keby dosiel v rytierskom brneni s klapkou cez ksicht, aj tak tie bajky a fnukoty vzdy sa odhalia, su ludia co mali zle obdsobie, su ludia, co maju zle obdobie, su ludia, co budu mat zle obdobie, a su ludia, co maju večne zle obdobie a co teraz...raz ten zivot skonci

dpk

mimucus....chlapina, ako teba som povinne vzdy preskakoval, bo ine ... no to je jedno co, si daval miestami, takze duplom sa nemam do teba co starat momentalne....ale zacina mi ta byt luto priam (sorrky). Ako nechces sa uz na to vy...at a prestat pisat v zenskom rode...chlape cele zle, jak sa vravi. Ako ne pred ostatnymi, nas mozes tri bodky do kakaca, ale o teba ide jaksi. Boha nebudz vymlety uz totalne, sak to je totalna pakaren pisat maskovane ako zena. Chces uz fakt aby ti totalne zamr.alo na kecku? Normal sa na to vyser, vsetci vieme ze nas mas rad a bez tohto tu to nejde, nejsi sam, tak poho, mal si abstak a bolo ti trapne priznat porazku ok, carodejla budiz. Normal sa na to vyser, dudz zas daky mimulus bimbulus verzia dva a bud sam sebou. Bude ti znesitelnejsie ze nemusis divadlo tu hrat ak inde to mas nahodou stale este napicu ( vychadzam z toho co si pisal pred rokom o tej knizke a tak).

Normal pod medzi mas aj so svojimi pre mna mimulusovinami cicimbrusovinami , ale tak mno budis mno, a yeeeb na pocity. Nikto sa ti smiat nebude ze si s5, ani konikova kralovna yebu ani tri gracie adventne plus kralovna, ci kolko ich je....ani ja si predstav. Vsetci viac menej pozname odchody a navraty nejake (som viac menej presvedceny), tak nerob si kocky kvoli virtualnemu foru.

Taaak sa na to uz popripade vy..kakaj, vsetci sme len ludia, aj admini ( no, siice..to su ine kapacity ;) ), a nerob zo seba este vacsieho vola ako momentalne si, sam pred sebou, stale plati ze nas mozes do kakaoveho venceku zeyo. Taak navrhujem ti daj si pohodicku a welcome back chlapina. ;)

Piii..pky lahvina 2005ky biele asi aj v tahu uz...tuheee, tuheeee. Nazdarovie mimaaku! Na teba.

Meret...taka pohladna holka tombrajderka....aach jo holka skoda ze takto sa... . No ale tak nejak to zrobkas dufam tu napravu raz, drzin palce aj tombrajderofky keby trebalo xixi :)).

Čarodejka

Otázka znie začo ísť študovať ak človek nemá peniaze a nemá možnosť si ich ani zarobiť???

Na všetko ich treba - dokonca aj na pobyt v cudzine.

Ja osobne by som už mala vyštudované 3 vysoké školy, možno by som bola v zahraničí ale ak človek nemá za mesiac ani 200 eur tak ako???

Prezývka55

jedine ze by si ponukal 100 000eur rocne a ini 100 300eur rocne :D potom by sa to asi neoplatilo. ale ked ponukas 1500 mesacne a druhy 1800 mesacne potom srat na teba :D

Prezývka55

otvaraknapiv ved moze aj tvoja firma ponuknut o 200-300 euro viac ako konkurencia a nebudete mat fluktuantov, robi sa tam kde viac platia.

0vecka

2 otvaraknapiv neviem si predstavit situaciu ked bude napr socialna antropologia v kurze. TAkze je pravda ze nikto nevie co bude o 20 rokov ale mozeme s nejakou slusnou pravdepodobnostou dajme tomu 90% urcit ze A je lepsie ako B.