Výlet

Príspevok v téme: Výlet
LuLu15

Ahojte, potrebujem sa niekomu zdôveriť s mojím ,,problémom" a chcela by som vedieť váš názor :) páči sa mi jeden chalan zo školy ja som druháčka a on je tretiak, začal sa mi páčiť minulý týždeň na výlete.. a včera som ho požiadala o priateľstvo na FB a hneď mi aj potvrdil, ALE keď som mu napísala tak už mi neodpísal. On nie je z tých čo by si pridával do priateľov niekoho len aby tam niekoho mal. Čo si o tom myslíte?? :)
vopred ďakujem :)

bonpari55

rozhodne to nie je vtieranie a ked niečo chceč musíš o to bojovať ale samozrejme do istej miery :D :) mne sa tiež stáva, že nemam náladu na odpisovanie tak si to len prečítam a odpíšem neskor, niekedy aj za týždeň :) alebo nemal čas... veď počkaj chvíľu a potom uvidíš, samozrejme ti držím palce ;)

LuLu15

no tak to asi aj spravim, ale urcite mu nebudem pisat, len to je divne ze naco mi tu ziadost potvrdil ked mi neodpisal.. absolutne tomu nechapem

0vecka

2 lulu a to je vpohode. Teraz mu uz nepis a uvidis ci sa ozve ak sa neozve tak si ho este chvilu nefsimaj tak tyzden dva a ak ta neoslovi tak to mas blbe. Mozes ho skusit potom oslovit ty ale myslim ze tam uz nemas velku sancu.

LuLu15

0vecka dakujem za podporu ;) no napisala som mu ze ahoj? :) vybaleny? :) .. lebo to bol 5dnovy vylet no ja si tiez myslim ze to nie je vtieranie.. teraz je to uz tak ze niekedy dievca musi spravit prvy krok...

kristepane

No kazdy ma inu predstavu o vtierani....niekomu padaju pecene holuby do huby a iny zas musi toho holuba nalakat na nejake omrvinka to je pravda....hhhhh