Výlet

Príspevok v téme: Výlet
LuLu15

Ahojte, potrebujem sa niekomu zdôveriť s mojím ,,problémom" a chcela by som vedieť váš názor :) páči sa mi jeden chalan zo školy ja som druháčka a on je tretiak, začal sa mi páčiť minulý týždeň na výlete.. a včera som ho požiadala o priateľstvo na FB a hneď mi aj potvrdil, ALE keď som mu napísala tak už mi neodpísal. On nie je z tých čo by si pridával do priateľov niekoho len aby tam niekoho mal. Čo si o tom myslíte?? :)
vopred ďakujem :)

LILIII

V nedelu si mu pisala ? Tak musis cakat do dalsej nedele urcite napise ..... len ho moc neotravuj ,lebo ho otravis ako švaba a viac ti nenapise ;)

0vecka

2 LuLu podla mna to nieje ftieranie. Nevieme co si mu napisala ale dat si ho medzi priatelov a napisat ahoj je prvy krok teraz pockaj ci nieco spravi aj on. Ak by si mu znova pisala tak to by si uz bola ftirka :)

kristepane

Ano, ano len sa vtieraj a urcite bude rad hhh...Dobre rano stara mama....chlap ma byt lovec a takato lahka korist nieje pre nikoho zaujimava. Odkedy pasca nahana mys...jaj pomylene to mas cele.

Agnes998

A ako dlho je tomu co si mu pisala? Ak to bolo vcera, mozno este odpise, niektori ludia holt neodpisuju hned ale az neskor. A ak nie, tak asi nema zaujem, co narobis.