Čo mám so sebou robiť?

Príspevok v téme: Čo mám so sebou robiť?
lavines

Dobrý deň.
Som úplná nula, nedokážem nič spraviť, v ničom sa mi nedarí, nemám o nič záujem. Cítim sa absolútne neschopná a nemožná a to nieje len chvíľkový stav, ale už od malička mi nikdy nič nešlo, vždy všetko pokazím. Keď som bola mladšia, ešte tak pred dvomi rokmi som mala záujem o školu, rodinu, kamarátov. Teraz však strácam všetko, nemám žiadne hodnoty, zásady ani zábrany, na ničom mi nezáleží, niesom už ničomu oddaná. Neviem si to vysvetliť, som ako chodiaca mŕtvola, bez života. Často rozmýšľam nad tým, že prečo som tu. Necítim v živote žiadne naplnenie. Čo sa to so mnou deje? Neustále ma prenasledujú negatívne myšlienky, neviem sa na nič sústrediť. V škole mám zlé známky, nezvládam ju vôbec, cítim sa tam zdeprimovaná. Je to neskutočne zlý pocit keď ste najhlúpejšia/ší v triede. Keď sa cítite tupý/á jak poleno. Učím sa na niečo celý deň a výsledok je päťka, štvorka, keď sa podarí aj trojka. Strácam kamarátov, už pre nikoho nič neznamenám. Posledná chudera som. Premáham sa zakaždým byť lepšou osobou, ale nejde to. Tak neskutočne by som chcela zažiť ten pocit aspoň malého obdivu u druhýh :( aspoň raz v živote..

branislaff

samozrejme odporúčam si nájsť nejakého dobrého psychológa, ktorému sa vykecáš a bude ti schopný pomôcť, ale počítaj s tým, že nič nie je zadarmo a ani ten dobrý psychológ

branislaff

si myslím, že to nie je sebaľútosť, ale proste začiatok depresívnych pocitov, ktorý neskôr môže prerásť do depresie, takže určite nie si nula, určite nerobíš všetko zle, to je iba omyl tvojej hlavy za ktorý v podstate nemôžeš. Kúp si ľubovník bodkovaný - prírodná rastlina, ktorá veľmi dobre tĺmi ľahké depresie a negatívne myšlienky.

lavines

vim že sebalutosť neni nič dobré, ale ja to tak cítim. Zaujmave je že všetky rady čo mi kto hovori viem už aj naspamäť ale prax mi akosi nejde

pocuvaj

Ahoooooj, Hrabe ti tooooo???? Nelutuj sa a zacni zit!!!!...Hlavne svoj zivot!!!!...Mreny nepritahuju normalnych ludi....zobud sa....vsttan a chod!!!!!!!..Zivot je kratky nelutuj sa a hlavne nehadz flintu do zita!!!!!Chod na jogu, trampoliny, alebo do Vyvolenych, alebo Farma to isti spoznas novych a bude to dobre vsetko....Caka ta krasny zivot prave ti vykladam z pexesa....fuuuu mas to tu zaujimave ...ale ta caka zaujimavy zivot anevzdavaj to!!!

LILIII

tolko sebelutosti to je katastrofa ,skus sa viac zameriavat na sport , prestanes sa tak zameriavat na okolie a viac popracujes na sebe

Maoam

tym ta chcem povzbudit, aby si sa zacala mat viac rada, chyt sa tych lepsich casti ako zachytnych bodov a makaj na sebe

Maoam

lavines - keby si vedela, co narobili za zivota ti druhi, o ktorych si myslis, ze su cisti ako lalie (oproti tebe), tak by si bola mozno sokovana, akurat to vedia ovela lepsie skryvat a mozno su menej uprimni, ako ty...rsp. nemaju take aktivne svedomie, ako ty ;-)

to, co vidis, je vo väcsine pripadov iba nacvicena maska, ked tie padaju za zatvorenymi dverami a v ambulanciach ci na klinikach, divila by si sa, ale strasne