Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrdlo

Príspevok v téme: Hrdlo
Any1902

Ahojte, uz sest dni lezim v posteli chora ... Zlepsilo sa mi to v tom, ze ma neboli hrdlo a uz iba soplim a trochu kaslem.. Jedine, co nedokazem pochopit a rozoznat co to je, ze po bokoch hrdla mam zlte hlieny pravdepodobne.. Citim sa celkom zdrava a chcem ist aj do skoly, ale bojim sa, ze sa mi to kvoli tomu hrdlu zas vrati a neviem co to moze byt.. Nemate skusenosti?? :) U lekarky som nebola, pretoze to bola iba obycajna choroba, pri takomto pocasi, ale to hrdlo ma naozaj zarazilo.. Pomozte prosim :))

lautida

Ano ako pise kabel pokial mas zltozelene hlieny je to infekcia.Takze treba preliecit antibiotikami.Takze ku lekarke a ostat doma vylezat.

kabel

podla mna to zlte po stranach v hrdle nie su hlieny, ale povlecene mandle, cize mas anginu. ta sa lieci antibiotikami.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.