Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako je to s reklamáciou?

Príspevok v téme: Ako je to s reklamáciou?
Annie.S

ahojte, viem že to nemá nič spoločné so zdravím, ale neviem kde to mam inde písať, na aké fórum..Mám telefón z Orangeu, orange monte carlo, a teraz ho mam tretí krát na reklamačke. kamoška mi hovorila, že keď ona išla na 3x ponúkli jej nový, hneď ako išla tretí x reklamovať..mala 3 rozličné chyby..
mne sa pokazil najprv dotyk, tak mikrofon a teraz reproduktor, 2 reklamácie mi boli uznané..tak neviem, aký je v tom postup? mam o to sama žiadať? v podstate platím aj vysoký paušál, takže by mi to mali ponúknuť..alebo mam povedať že nie som spokojná so službami a o 3 mesiace si zmluvu nepredĺžim? čo myslíte? aké mate skúsenosti ?

mate59

ak ti končí zmluva o tri mesiace,ako hore píšeš, tak si možeš paušál zmenit na iný,alebo od nich odíst.Vrátia ti len jedno euro, čiže kolko si zaplatila.Určite nebudú chciet príst o klienta,ponúknu ti riešenie, je len na tebe čo z toho vytlčieš.

Annie.S

lenže ja som ten telefon brala akože za " 1€ " k paušálu . čo s tým potom, ? cena telefonu bola 200€ . Ja viem..ale mam take skúsenosti,..teda môj brat si rušil drahý paušál čiže pre nich lukratívny, a asi fakt minimálne 15x dostal ponuku, že mu dajú uplne najnovší telfon za neuvetriteľne nízku cenu, že mu znížia cenu paušálu.,smsiek a pod. A ja tiež nie som spokojná s ich službami..tak by to bolo oprávnené,.

mate59

ak vznikne tretíkrát porucha,treba priniest na pobočku záručný list a predchádzajúce reklamačné protokoly.
Oni ti výrobok alebo vymenia za nový ten istý,alebo vrátia povodnú cenu, kt. si zaplatila a ty si kúpiš iný telefón.
S paušálom a zmluvou toto nemá nič spoločné, tá pretrvá do jej vypršania.
Určite ti vyjdu v ústrety.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako je to s reklamáciou? - Fórum - ZDRAVIE.sk