Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako je to u kardiológa

Príspevok v téme: Ako je to u kardiológa
emalea

Prvýkrát v živote sa chystám ku kardiológovi, len by som chcela vedieť, kde všade vám nalepia tie sondy a ako ste vyzlečení...t.j. napr. u žien-podprsenka+tielko a nohavice máte na sebe? či ako? nesmejte sa, mám problémy s nahotou a momentálne som vyhádzaná na bruchu /červené fľaky/, tak by mi bolo trápne byť úplne od pol pása hore nahá...a to ešte nehovorím o mojich prednostiach!!a ako dlho trvá také vyšetrenie??

Meretseger

Mne robili EKG a nemala som ani nohy oholené a bolo mi to šumák:) A ešte sa mi za to smiali:) Takže kašli na fľaky, ktoré bude vidno, lebo, ako píše kabel, budeš sa musieť do pása vyzliecť, isteže.

kabel

no EKG sa robi zvycajne tak, ze si do pasa naha a nohavice vyhrnies...u niekoho sa da aj s podprsenku, zavisi aj od velkosti prs, podprdu bez kostic treba. Ale asi ta vyzlecu do pasa. No a echo srdca sa tiez robi tak, ze musis byt do pasa naha. ale myslim si, ze kardiologovi su tvoje cervene flaky uplne ukradnute..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako je to u kardiológa - Fórum - ZDRAVIE.sk