Môže im sloboda zvierat odobrať psa?

Príspevok v téme: Môže im sloboda zvierat odobrať psa?
Martinkooo0

Dobrý deň dnes som na vlastné oči videl ako cigáni kopali do svojho psa. Ich brat prišiel za mnou či by som ho mohol dať do útulku. No ostatní z rodiny ho nechceli dať preč. Bohužial som nespravil video ako ho kopali takže nemám dôkaz, ale ten ich starší brat by to mohol dosvedčiť. Mohli by im toho psika zobrať ak by som to nahlásil?

jedulka

LILII> ne né, všechno je v pořádku:)Ty klíče ti dají kdykoli,protože nikdo normální tam nechce a bytů volných je tam dost.Sídliště je čisté,upravované.Na úkor nás, co si musíme platit každou popelnici atd... nebudu spamovat tému :))))))Jinak dej do vyhledávače Janov u Mostu.....

LILIII

negramotneho Roma ... pardon za chybu !
Martinkooo obdivujem ta ,ze ti nie je lahostajny ten "malicky" tvor ,keby kazdy kyvol plecom to by tu bolo ..... ;)
Drzim palce

LILIII

Jedu ... ak mi darujes kluce od toho bytu, kludne si ho zoberem do osobneho vlastnictva ,aspon sa budem mat na kom prizivovat ,ved to iste robia dnes pani oligarchovia ..... ja nemam nic proti romom ,len neznasam tento system podporujuci chudobneho a negramotnost Roma ako rukojemnika ....
A poprosim ta, toto je tema o tyrani nie o uvahach na temu Róm ;)
Ď. jedulka a neber to v zlom :)

Martinkooo0

Niektorí ste ma tak demotivovali že už ani neviem či tam mám zavolať.. napísal som mail na slobodu zvierat tak uvidím čo mi odpíšu či to má vôbec význam riešiť.