Agresivita

Príspevok v téme: Agresivita
cokoladka898

Zdravim,

prosim ako sa zbavit pocitu na ublizovanie sama sebe. uvedomujem si, ze je to nespravne, ale niekedy sa to neda ovladnut. niekedy si musim ublizit a ulavi sa mi. musim do niecoho udriet. viem, ze je to nespravne, ale neviem sa toho zbavit. poradte, ako by som mohla zahnat tie pocity, myslienky...

agartio2

Nie vsetko sa da vyliecit bylinkami a materialne. To je len doplnok, treba riesit korene. Doplnok bez korenu nic nespravi, iba to trochu zmierni, ale casom prestane fungovat aj to.

cokoladka898

RNG, tie tvoje odoiruca mi nestojaza nic. cake a podobne bilinky, na to neverim. raz som ich uzivala a odvterdxy ichneverim...take z toho asi z toho nic nic nebude...ale aj tak dakujem za radu

RNG

Na ukludnenie casto pomoze vytazok zo zeleneho caju, aminokyselina L-theanine.A je to nenavykove, ucinok je pomerne rychly a ako potravinovy doplnok samozrejme nema skodlive postranne ucinky, co inac prakticky vsetky lieky dnes maju.
Ukludnuje aj Picamilon, (tj GABA a vitamin B-3), zmes vitaminov B pod nazvom Stress B, uspavaci chmel, valerian, vytazky z lubovnika, kde ucinna davka je 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu , co ma ucinok SSRI, SNRI atd.
Tvoj problem moze byt z liekov, co beries, pozri si na ich hromadu moznych skodlivych ucinkov.