Agresivita

Príspevok v téme: Agresivita
cokoladka898

Zdravim,

prosim ako sa zbavit pocitu na ublizovanie sama sebe. uvedomujem si, ze je to nespravne, ale niekedy sa to neda ovladnut. niekedy si musim ublizit a ulavi sa mi. musim do niecoho udriet. viem, ze je to nespravne, ale neviem sa toho zbavit. poradte, ako by som mohla zahnat tie pocity, myslienky...

cokoladka898

dala som si asi o deviatej 1 zopiclon, potom dalsie dva a pred chvilkov dalsie 3, cize spolu 6. som uplne mimo. neviem to zvladat, som uplne zufala, zabit sa nechcem, len ta agresivita mi neda pokoja, ten pocit ked chcem vyskocit z koze a nejde to.,..je to velmi neprijemne,..dufam ze skoro zaspimn inak sa asi zblaznim...

cokoladka898

keby sa tie vztahy dalil vylepsiet, uz davnoo su. ale teraz sa stahujeme, ja od nich do BA a oni ostavaju do jednej dedinky pri meste. uz dlho chceli domcek, tak im drzim palceky nech im to vyjde. aspon nebudu take...ani to neviem vyjadrit slovom...snad neprijemne?
Chesterka, co je SP?

Chesterka

Viem si presne predstaviť čo zažívaš. Tiež mám veľmi podobný problém, snažím sa po dlhej dobe skončiť s SP, ale tým zúfalým pocitom sa občas nedá zabrániť a keď zrovna nechytím do ruky niečo ostré, lebo to už fakt nechcem!... tak si väčšinou "pokecám" so stenou a moje hánky to statočne schytajú.