Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa posunut dalej?

Príspevok v téme: Ako sa posunut dalej?
sofiasue

Awojte mám 20 rokov dostala som sa do takej situacie ze neviem svojho byvaleho vypustit z hlavy chodili sme spolu 4 roky pred 5 mesiacmi sme sa rozisli rozisli sme sa nejako spontalne obidvaja proste prestalo to fungovat boli v tom neustale hadky ja som zacala byt strasne ziarliva podozrievala som ho zbytocne a proste onicom to zacalo byt prvy mesiac som len preplakala kazdy den stacil nejaky naznak a uz to bolo potom sa to postupne zacalo zlepsovat ale ked som isla s dajakym chlapcom vonku som dostala ako nejaky blok v sebe proste som nedokazala mu dat pusu aj objatie mi bolo neprijemne som sa citila ako keby som bola vinna ze ho podvadzam ja viem cudne je to :/a teraz zas na mna prislo to obdobie pozeram nase fotky citam nase spravy sms a placem a rozmyslam ze preco sa to pokazilo a ze ci to neslo zachranit a bol to vlastne moj taky prvy vztah kde som niekoho uprimne milovala viac nez seba a teraz sa bojim ze uz nikoho nikdy nebudem milovat ako jeho viem som mlada kazdy hovori ze budes mat este tolko frajerov ale ked v mojej hlave je iba on ako ho mam dostat prec ako zabudnut ? uz mi to vazne otravuje zivot pretym som bola vesele dievca plne zivota a teraz vkuse som smutna :/ chcem sa pohnut dalej chcem si najst niekoho chyba mi vsetko co sa vztahu tyka len ten blok mi to nedovoli :/

innerworld

TinaM:

Je mozne,ze taky rozchod dokaze zapricinit to,ze clovek uz nedokaze citit radost?Myslim taky rok. Cakat dalsie roky?

TinaM

toto ti teraz sice asi nepomoze, ale pravda je taka, ako spieva Zbirka: "jedna laska je vzdy prva". Aj ked to teraz velmi boli, dostanes sa z toho (mne to po mojom prvom vaznom vztahu, trval 3 roky, trvalo dalsie 3, kym to uplne prebolelo a doteraz mam este obcas zvlastny pocit v hrudi, ked si spomeniem). Ale raz budes za taku prvu lasku vdacna, urcite ste prezili vela pekneho, ked ste spolu boli tak dlho. Vaz si to a vytaz z toho co najviac skusenosti. Do novych vztahov sa nerut, kym sa nevyrovnas s tymto, aj tak z toho nic nebude.

innerworld

Rozumiem,co prezivas. Myslim si,ze je dobre,ked zo seba dostanes emocie von t.j. ked este stale citis potrebu vybit si zlost alebo smutok,tak si to vybi.

lilyiankaa

ja by som na tvojom mieste v prvom rade vymazala všetky jeho správy, maily, telefónne číslo a fotky schovala niekde pod posteľ, aby si nič, čo ti ho pripomína, nemala na očiach .. si len 5 mesiacov po rozchode a to je ešte krátky čas na spamätanie, niekomu to trvá aj rok aj dlhšie ... to, že si sa nedokázala pri iných chalanoch uvoľniť je preto, že si sa ešte stále nevysporiadala so svojím posledným vzťahom a kým tak neurobíš, nedokážeš sa do ďalšieho zaľúbiť .... všetko chce len čas a máš len 20, láska príde neboj :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa posunut dalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk