Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sama od seba sa mi objavila jazva na tvári

Príspevok v téme: Sama od seba sa mi objavila jazva na tvári
kikusik

Ahojte.... Mám taký problém. Už dlhšiu dobu ma trápi akné, takže pochopiteľne mám na tvári nejakú tú jazvičku po nejakej zle ošetrenej vyrážke. No tentokrát sa mi stalo niečo zvláštne... Všimla som si, že pri nose mám akýsi fliačik, nejaví sa ako bežná vyrážka, je to ploché a pomerne široké, cítim, že pod kožou niečo je, no povedala som si, že to nechám tak. No čím ďalej, tým viac sa mi zdá, že koža sa mi na tom mieste prehlbuje. Akoby sa mi robila jazva asi 3x3 milimetre..... Bojím sa, že mi vznikne taká veľká jazva rovno vedľa nosa. Nemáte s tým nejaké skúsenosti? Čo s tým mám robiť?

Deria

A nemala si tam predtym niekedy akne? Mozno ti to poskodilo nejake tkanivo a prejavuje sa to neskor. Urcite s tym chod koznej!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.