Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem blond, ale zdravé vlasy

Príspevok v téme: Chcem blond, ale zdravé vlasy
Nanulienka

Ahojte, prosím vás, chcela by som nejaké dobré rady. Jediná farba, ktorá mi ide je blond, prípadne melír, ale jednoducho na hlave potrebujem mať niečo svetlé, no prirodzená som bruneta.
S kaderníčkami v našom meste mám veľmi zlé skúsenosti, ešte asi pred dvomi, tromi rokmi mi jedna spálila vlasy, potom sa dlho dlho regenerovali a potom šup, ďalšia, do polovice som mala inú farbu a od polovice bielu a tie boli ako guma..:( teraz už ako tak sa dali do kopy, aj keď sú oveľa kratšie, preto ani nedržia nijak tvar, všelijako sa krútia a sen po dlhých vlasoch je minulosťou...teraz chodím jednej kaderníčke, ktorá mi len na pár vrchnych vlasov dá blond melir a ostatné vlasy farbí 6tkou blond, že vraj to im tak neškodí, je to ako keby trošku aj do hneda, tak sa pýtam, myslíte, že je to v pohode a po čase sa dajú do kopy alebo čo by ste mi iné odporučili??? Mám rada blond otiene alebo prípadne aj v kombinácii s niečim dymovým do šeda, tmavošeda...Len mi prosím nenapíšte, že nech sa nefarbím a nechám si hnedé prirodzené, vážne mi to nejde a hovorí mi to aj okolie, keby áno, hneď idem do nej a mala by som zdravé husté vlasy..ďakujem vopred veľmi veľmi pekne..

Majli

Základ je,aku mas kvalitu vlasov,,ak su hrube,huste,,potrebuju niekedy viackrat stiahnut aby nadobudli peknu blond... Platinovú dosiahneš,ak si zosvetlene vlasy natonujes aspon bezamoniakovou platinovou farbou... Joico značka je to pravé,ošetrujuce a ozdravujuce vlasy.. viac info na www.kadernictvosmajlik.webnode.sk

TinaM

melir je najsilnejsi? to mas odkial? Ja od kedy nosim melir, tak som max. spokojna.
No ak chces vlasy do blond (cize zmenit tvoju povodnu farbu), tak musis mat melir po celej hlave, nie len na vrchu. Okrem toho-to je moj osobny nazor- melir len na vrchnych vlasoch je podla mna na nic.

jatka

poriadne vlasové zábaly,kvalitné masky,po každom umytí a raz za 3 mesiace dať si zostrihnúť z končekov vlasov.Mali by sa zregenerovať,chvíľu to pravdaže potrvá,ale výsledok zaručené príde.Neviem ako často si dávaš dorábať melír,ale ak máš oslabené vlasy tak raz za pol roka si môžeš dať znova dorobiť melír.A ak ich chceš mať celé blond,tak za každým si daj dorobiť hustejší melír,ale skutočne raz za pol roka,skôr nie,aby si nemusela nakoniec dať vlasy úplne na krátko.ak ti kaderníčka nespraví pekný biely melír,tak vlasy po umytí namoč do roztoku(gencianka,vodička z lekárne asi tak 4-5 kvapiek do vody v umývadle)a spláchnuť si tým vlasy,spraví ti to trocha bledší otieň,a možno aj skúsiť kvalitný šampón z lekárne na zničené a oslabené vlasy.skús RECEPT je to názov šampónu z lekárne a či je aj na zničené a namáhané vlasy.Ja som z týmto šampónom spokojná,ale mne vlasy vypadávajú.Spomínala si ešte,že nemajú žiadný tvar.ak nemáš postúpku skús ju.

Nanulienka

ni-ka to som tiež navrhovala mojej kaderníčke, ale že sa to nedá keďže robí len melír..a keby farbila iba odrastky, tak by to nesplývalo s ostatnými vlasmi :(

Nanulienka

ďakujem Tinka, ale myslím si, že je lepšie keď mi dá melír len na tie vrchné, nie?? a neni sú nahusto, ale len tenučké..a ostatné tak nemusím ničiť silným peroxidom...

TinaM

ja som mala kedysi peroxidky-blond vlasy...ich kvalita vsak bola katastrofalna. Zo zdravotnych dovodov (psoriaza vo vlasoch) som si prestala vlasy farbit a nosim len melir- velmi tenke pramene vlasov, ale vsetky vlasy, nie len vrchne. Najprv mi kadernicka dala aj tmavy aj svetly-tmavy sa casom vyzmyva. Chodim k nej cca. raz za stvrt rok a som velmi spokojna. Farba je prirodzena, na leto som si dala len svetly melir, tmavy si do toho dam primiesat zase na zimu. Dolezite vsak je, aby bol melir naozaj po celej "hlave", nie len vrchne pramene, nahusto ale tenke pramienky vlasov. Kupila som si olej na vlasy, ten si aplikujem na uz vysusene vlasy, od polovice smerom ku koncekom. Krajsie a dlhsie vlasy, ako mam teraz, som este nikdy nemala.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem blond, ale zdravé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk