Zapal v tele

Príspevok v téme: Zapal v tele
markovicka

Viac ako rok chodim na vysetrenia a po dlhom case si lekari myslia,lepsie povedane ani sami nevedia co,ale ze asi mam urcity druh artritidy,ale vseobecne autoimunitne ochorenie,najprv som mala asi 3 roky palenie zahy,brala som antacida,potom mi dali dalsie,ale kedze som nevidela zmenu tak som zacala citat a dozvedela som sa ze dovod moze byt prave malo kyseliny.Stale si myslim,ze tie antacida mi narusili creva,mala som aj dlhodobe zapchy,potom som rok nemohla hybat s ramenom,iba som dostavala lieky na bolesti,tie som nebrala,vlastne som nikdy nebrala lieky,vzdy davam na prirodu,ale akosi sa to nazberalo a potom mi nasli zapal v ramene,zapesti,na chodidlach.Ja som presvedcena ze to ma suvislost s crevami a to prekyslenie.Stravujem sa celkom zdravo,ale k tomu sa dostavam do menopauzy,bolesti hlavy a klby raz je lepsie,raz horsie.Kupila som si vitaminC,acidophilus,pivovar.kvasnice,vit.E,Betain hydrochloride,zinok,magnezium,vit.D3,melasu,sodu bikarbonu,ashwagandhu,zeleny jacmen,ale je toho vela a neviem ci to mozem pouzivat naraz.A ako by som mohla doplnit estrogen,objednala som si aj Yam,sodu bikarbonu som brala casto,teraz sa snazim menej,neviem ci ju mozem pouzivat aj do caju a este pouzivam solanku.A vazne uvazujem nad MMS,ale este sa neviem rozhodnut.Raz mi opuchne koleno,raz zapestie a bolesti koluju hore-dole.K tomu mam opakujuci sa kasel,vraj lahky druh astmy,alergiu nemam,kasel trochu ustupil.Kupem sa v himalajske soli,epsom a trochu SB.

markovicka

Sodu beriem iba obcas ked ma velmi pali zaha,tak teraz neviem co by som z toho vsetkeho mala vylucit.A nika o akom estrogene hovoris,ked ziaden neberiem

RNG

Na menopauzu treba brat napr yam, ktory zmierni hormonalne vykyvy a tak zlepsi hospodarenie s mineralmi.
Pala je z nedostatku kyselin a potlacanie ju antiacidami znioci travenie, absorbciu roznych zivin, vcitane mineralov a znici zaludocnu kyselinovu barieru proti mikrobom na jedlach a zo vzduchu. Takze nediv sa, ze si chora.
Reumaticke bolesri a opuchy su casto sposobene mykoplazmami, na co je ucinne brat NAC, extrakt z olivovych listov, Samento a pripadne serrapeptazu.
Druhy dovod su rozne zamorenia a nase vlastne virusy, ktore pri kazdom osl;abeni tela zacnu vycinat a napadat aj vnutorne organy aj tkaniva aj nervove izolacie. preto radim kazdemu si telo odmorovat=enzymaticke a absorbcne cistenie a zvysovat viralnu imunitu, na co rozne doplnky najdes cez Google.sk pod rng herpes
Treba ich brat viacero a obmienat casom.

ni-ka

ja by som ti vrele doporucila NURCH,ale kedze lieky odmietas,tak ti poradi urcite lepsie a kvalifikovanejsie pan RNG...
mimochodom naco pouzivas aj betain hcl aj sodu bikarbonu?jedno kyselinu podporuje druhe alkalizuje...a estrogen sposobuje vzplanutie autoimunity...ale len tak dalej,komu niet rady tomu niet pomoci...