Bozk - nevera?

LILIII

nepriznala ! Obcas su nie na skodu take tie "milosrdne lzi" ,ked urobim nejaku blbost ,ktoru nasledne olutujes ,nebudem ju vesat na nos ludom naokolo nakolko ich nechcem zranit ...... ale ja blbosti nerobim ,samozrejme !!! ;)

WildWind

je to nevera...a nie nepriznala by som to, vynimocne ak by to naozaj nieco znamenalo a k tomu cloveku by som nieco citila a chcela by som partnera opustit..tak to mozno...ale to vravim cisto teoreticky, neviem ako by to bolo naozaj..neviem co ludi co maju vztah vedie k tomu aby bozkavali inych...vsetci aj tak klamu a na vernost neverim..a este nieco..ak niekto je ozaj presvedceny ze niekoho miluje, nikdy nic taketo nespravi. nikdy..ale to uz podla mna je utopia v dnesnej dobe - milovat a byt verny.

TinaM

ja som sa riadila starym znamym zatlkat, zatlkat, zatlkat! Az na to, ze mna samu to tak zozieralo, ze som s tym nevedela zit. Nezalezi na tom, za akych okolnosti sa to stalo, lebo ocividne nie som ten typ, ktory sa zmieri s tym, ze o nic nejde, ani pri bozkoch. Pre mna to sice nic neznamenalo-v zmysle, ze by som chcela partnera opustit a ist za inym. Ale svedomie ma dobehlo, citila som to ako totalnu zradu priatela. Prisiel na to. Skoro sme sa rozisli. Ale ustali sme to. Nikdy nezabudnem na ten zvlastny pocit, ked na to prisiel. Obrovska ulava a zaroven strach, ze som vsetko znicila. Myslim, ze som sa naozaj poucila, ze ziadna zabava nestoji za to, aby som cloveku, ktoreho milujem a ktory miluje mna takto ublizila.

mirriamka

to akoze pobozkas a potom si povies nechutil tak nic neznamenalo, alebo robis veci s tym vedomim dopredu, ze to nic nebude znamenat?
obciansky preukaz uz mas?
ak ano, prosim, vrat ho.

0vecka

Ja by som sa nepriznal. Zbytocne to rozviry ovzdusie.

Podla mna taketo veci vobec niesu dolezite len je teraz v mode to nafukovat..