Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi riedka stolica

Príspevok v téme: Veľmi riedka stolica
Maryinka

Dobry Večer, večer som bola na záchode a mala som riedku stolicu. Povedala som si že to nič nie je, že to určite prejde. Tak som si dala čierne uhlie a išla som spať. Ráno som sa zobudila na to že to neviem udržať V sebe, tak som utekala na zachod. Sedela som tam asi 10 min A neskutočne to zo mňa tieklo, ako keby som cikala zadkom. Strasne mi klesal tlak a bolo mi mdlo Z toho. Keď som sa chcela postaviť nešlo to zastaviť :((. Po ďalších 10 min som mala von zo seba asi všetko možné a tak som si ľahla do postele.. Cestou do nej som skoro odpadla. Neskutočný horúci pot má prepadol a mala som tmu pred očami Z nízkeho tlaku. Tak som rozmýšľala čím to môže byť ale nič ma nenapadlo jedine čo som mala bol rezeň s tatarkou, ale nechutila nijak divne že by bola pokazena alebo tak :/. So stolicou som nikdy nemala problém, a nízky tlak mávam často.
Nemáte niekto s týmto skúsenosť?? Hocijaký názor pomôže, Ďakujem

Ivka 1

Teraz potrebuješ doplniť minerálne látky do organizmu, kúp si alebo si daj kúpiť minerálnu vodu, zamiešaj do nej trošku soli a cukru a pi viackrát denne. Malo by to pomôcť.

Maryinka

Ivka 1: Ďakujem za radu, už som si dala Endiex, vyspala som sa Z toho, a už mi nieje na odpadnutie.No keď vstanem Z postele, tak cítim stále ten nízky tlak. Snažím sa piť čistú vodu aby som nebola dehydrovaná

Ivka 1

Pocit na odpadnutie,slabosť je dôsledkom veľmi veľkého úbytku minerálov z organizmu a je potrebné ich doplniť čím skôr,pretože budete veľmi slabá.Samozrejme v prvom rade zastaviť hnačku - živočíšne uhlie,imodium,smecta,endiex - neviem,čo z toho máš doma. Ak len živočíšne uhlie,uži vždy dve tabletky po každej riedkej stolici. Nezabudni na príjem tekutín po malých lyžičkách - veľmi dobrá je aj pravá coca-cola.Ak sa to nezlepší a pridá sa teplota, môže ísť o nákazu salmonelou a tam je potrebná návšteva lekára.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi riedka stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk