Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silny tlkot srdca

Príspevok v téme: Silny tlkot srdca
darkine

zdravim .. uz dlhsiu dobu trpim problemom , ked chvilku alebo dlho sedim je to v podstate jedno .. a potom vstanem tak citim v celom tele ako mi bije srdce je to celkom neprijemne .. nieze by mi bilo rychlo .. normalne tak 60-70 ale citim sa ako keby ma slo roztrhnut a to najviac v krku alebo v bruchu ... ked sa pri tom skrabem alebo tapkam alebo robim hocico tak necitim srdce ale take silne napatie v tele ... ked si meram tlak tak mam v pohode cca 110/125:76/84 ...uz dlhsiu dobu sa liecim .. repsektivne neliecim na panicku poruchu kedze som vypustil antidepresiva asi pred rokom ... aj teraz ked sedim aj a pisem pocitujem v sebe iste napatie .. svalstvo na bruchu mam napnute ... aby som necitil ten silny tlkot srdca ... moze to byt psychika ? bol som u doktorky cca pred mesiacom ... zobrali mi krv , moc .. a vsetko som mal v pohode ... uz si neviem rady ... antidepresiva znova brat nechcem .. mam 24 rokov ..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silny tlkot srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk