milujem dve ženy a milujem sa s oboma( nevedia o sebe)

tajnaa

tiež mám priateľa, čo má manželku. Chýba mu láska, porozumenie. Nemá to doma, tak prečo si trošku neužiť ?

rosnička

Pre Dandy555 Veľmi ti držím palce aby si bola šťastné ,lebo láska je ten najkrajší cit a nemali by sme ho potláčať.Možno ,že teraz to bude znieť kruto ,ale skoro každý kto je v takomto vzťahu si hovorí ,že sú spolu len kôli deťom.Myslím si ,že to nie je veľmi správne ,lebo deti odrastú a mi sa obzrieme za seba ako 60 ročný a budeme sami a opustený a klásť si otázku.Čo mi dal vlastne tento život čo som prežila?Popierať a zadúšať lásku je zločin,lebo láska tá pravá je nekonečná a krásna a nieje to len sexuálna príťažlivosť .Strašne mi chýba ten muž ,stále na neho myslím a rada by som bola sním. Ale on sa rozhodol ukončiť to a ja aj keď ma srdce bolí začínam to akceptovať.Stačí mi keď ho vidím jeho prítomnosť a krásne spomienky na lásku ktorú zažije len raz . Vždy ho budem milovať a tam niekde hlboko v mojom srdci bude mať svoje miesto. Aj keď viem ,že keby za mnou prišiel bola by som šťastná ako nikdy predtým.Ľúbim ho ,tak strašne a nekonečno je môj život..AJ to viem ,že kto miluje ten púšťa.Všetkým ďakujem za názory.

dandy555

pre rosničku:
mám 44, takmer dospelé deti a tiež prežívam najkrajšie obdobie v mojom živote , lásku akú som nezažila s mojim manželom. Ibaže na rozdiel od Tvojho ten môj priateľ
je voľný a žije iba pre mňa. Sme veľmi zaľúbení až je to neuveriteľné obaja sa čudujeme ako sme sa mohli, v našom veku tak jeden do druhého zamilovať. Láska v každom veku má svoje osobité čaro. Vieš ako sme sa zoznámili cez pokec, tak nech mi nikto netvrdí, že je blbosť takto sa zamilovať. Stretávame sa už pol roka a večer čo večer venujeme jeden druhému hodinku cez net. Ráno sa už teším na čas nášho stretnutia cez PC. Ale včera sa stalo niečo zvláštne, ani neviem ako mi vyletelo z úst a manželovi som o ňom povedala, musela som, aby sa nedožadoval
"manželských povinností" nechcem a ani mi srdce nedovolí podvádzať moju veľkú lásku. Momentálne som na jednej strane v napätí ako to bude ďalej tu doma a zároveň sa teším, že budem voľnejšia pre moju Lásku...Medzi mnou a manželom láska už veľmi dávno vyhasla, takže možno sa s tým celkom v pohode zmieri. Vôbec nepozerám na to kto ma kôli mojej Láske odsúdi je mi to úplne jedno. Ja ho veľmi milujem a medzi nami to vôbec nie je o sexe ale o veľmi peknom milovaní, ktoré som spoznala až teraz keď mám už 44. Veľmi Ti držím palce aby sa to aj u Teba všetko obrátilo na dobré, keď Ťa tak miluje musí sa predsa vrátiť, dlho to nevydrží bez Teba.

mandy21

Rosnicka, hlavu hore. Zivot je nevyspytatelny, zajtra moze byt uz uplne ina situacia ako dnes. Mne sa od minulej nedele stalo tolko novych veci (suvisiacich s touto temou), az mam z toho strach.. ale urcite vsetko ma svoj vyznam, tak sa nevzdavajme a nechajme sa prekvapit

rosnička

čauko nemo môžeš mi poradiť ,keď píšeš .že si bol v podobnej situácii možno mi pomôžeš ,ako sa dá s tým vyrovnať zatiaľ som strašne nešťastná.Ešte že mám okolo seba ľudí ,ktorý ma milujú,lebo asi by som skončila na psychiatrii.Ako sa môže človek takto zamilovať.

rosnička

Derto-Neviem či to čas zahojí lebo mám to o to ťažšie ,že ja robím v obchode a stretávam ho skoro každý deň.Musím ho obslúžiť ako každého.Vieš aký mám pocit je mi do plaču keď sa mu pozriem do očí srdce sa mi chveje.Dala som si aj veštiť .veštica mi povedala .že on ma neopustí ,že sa ku mne vráti ,lebo ma miluje. Ale ja sa teraz pýtam ,poznala som ho vôbec a chcem to ešte ,keď mi takto ublížil.Ľúbil ma vôbec?
Tie štyri roky nič pre neho neznamenajú?Môže sa človek takto zmeniť za týždeň a popierať svoje city?Stále ma to strašne bolí,keby sa mi aspoň ozval ako kamarátke,lebo on chcel aby sme ostali kamaráti,ale on vôbec neodpovedá na moje SMS.Toľko by som chcela aby mi vysvetlil.lebo posledný krát keď sme boli spolu bolo tam veľa citu a ja som len plakala.

derto

Konečne sa tu stretávam aj s normálnymi názormi, moj vzťah nie je o sexe ale o láske. Rosnička viem ako sa cítiš ale čas je najlepší lekár, uvidíš. Život nás vždy s niečim prekvapí a láska naozaj prichádza keď ju najmenej čakáme.

aduska273

Ja som mojho priatela, s ktorym chodim 2 roky tiez raz podviedla s inym, hlupo som sa s nim vyspala.Prve dni som sa donho blaznivo zalubila.Priatelovi som to aj povedala, ze som zalubena do ineho a ze s nim chcem rozist.Ale on nechcel, ze ma velmi miluje a ze by bezomna nevedel existovat.tak som s nim ostala. O dva dni odisiel pracovat do Talianska a ja som na druhy den isla s mojou tajnou laskou na chatu. chcel somnou spat, ale mal smolu.ja som nechcela.stretli sme sa este par krat a nakoniec som sa s nim vyspala.ani som to nechcela, ale dostala som sa do slepej ulicky, takze som musela.Odvtedy som ho nevidela, vymazala som si jeho cislo, sms,vsetko.je mi ukradnuty.Pochopila som ze milujem LEN MOJHO PRIATELA a ze pre mna znamena vsetko.uz by som mu to nikdy neurobila.Takze to ze som bola s inym mi pomohlo najst skutocnu lasku toho praveho muza.

rosnička

Aj dnes som mu napísala sms,že mi strašne chýba,ale on vôbec nekomunikuje.Ráno sa zobudím a prvá myšlienka patrí jemu a keď zaspávam ,zaspávam s myšlienkou na neho.tento vzťah nebol o sexe.
Keď sme boli spolu boli sme spriaznené duše,keď mi písal ,alebo išiel volať pozrela som na telefón a on zvonil,keď som si na neho spomenula páve išiel na aute.Cítila som keď bol na blízku.Tak strašne mi je bez neho.Keby mi bol povedal aspoň prepáč je mi to ľúto ,ale on po tej dovolenke bol úplne zmenený a mal problém ma na rozlúčku pobozkať.Neviem čo si o tom mám myslieť keď ešte pred dovolenkou mi tvrdil ako veľmi ma ľúbi a že je rád že ma stretol.
Aj keď som veľa krát myslela na rozchod ,ale aj veľa krát na to že keby to prasklo tak ublížime veľa ľuďom,ale asi by sa nám aj uľavilo.Veľa krát sme si hovorili ,že možno ráz sa zídeme v starobinci ,alebo v budúcom živote sa naše srdcia navždy spoja.Ja som mu vždy hovorila že ja chcem byť sním teraz,ale on povedal že možno až keď deti doštudujú,lebo ho potrebujú po finančnej stránke.Prečo láska srdce kradne.prečo som bez neho tak na dne.