Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nic som neschudla

0vecka

2 Nephilim zase nedramatizuj, az take dolezite to nieje ci si da na ranajky celozrnne pocivo alebo rozok. Inaq nevies ci ten rozok nieje celozrnny :-P

Navvyse zmeny v stravovani treba podla mna robit postupne. Podla toho co pise mi tam chyba len zelenina a inak je to stravovanie celkom ok.

doubledog

ak si drzala diety, tak necakaj, ze sa za tyzden dostanes do normalu.

najprv si daj do poriadku metabolizmus, a to ti moze trvat mesiace, kym si zvyknes

a potom zacni zase experimentovat so zlozenim jedla a jeho dennym rozlozenim.

Nephilim

na raňajky iba rožok? O____o jémine...
uvedom si jednu vec, telo je po niekoľkohodinovom spánku bez jedla, síce v noci odpočíva, ale ked sa ráno zobudíš, potrebuješ mu dodať energiu, obzvlášť mozog potrebuje sacharidy. ALE NIE nejaké sladkosti, teda rafinované cukry tie sladké musli, biele pečivo a pod. Z bieleho pečiva budeš akurát tak rýchlo hladná, zvoľ radšej celozrnné, z ktorého sa sdacharidy uvoľňujú postupne ale aj v tom si dávaj pozor, pretože kopec pečiva v obchodoch obsahuje rôzne ,,zázraky'' - preštuduj si zloženie, určite ho tam niekde nájdeš a podľa toho vyberaj, alebo ovsenú kašu s orieškami, ovocím, medom a pod.

a po týždni nečakaj žiadne extra výsledky, skôr sa môže stať opak, priberieš, čo je však dobré, pretože telo začne mať konečne dostatok výživných látok, ktoré potrebuje:-) Ovšem za predpokladu, že sa na to ide správne.
A samozrejme dôležitý je pohyb, skús zaradiť aspoň prechádzky:-)

A obmedz sladké- čokoládky, cukríky a tak...

veľa šťaatia:-)

0vecka

ja by som vyhodill vecer tu kaiserku. Inak by som mozno pridal nejaku zeleninu. Napr ja zvyknem vecerat mrazenu zeleninu drbnem do vody a pridam trochu soli.

Najdi si na nete nejaku kalkuacku zadas tam pohlavie vek vahu vysku a vypluje ti to kolko kalorii mas denne prijat. Tak tyzden si to pocitaj aby si ziskala trochu cit preto co ma kolko kalorii a potom to uz len odhaduj.

Inaq z atyzden necakaj ziadne vysledky. Najskor o mesiac. Ono je to aj tak ze prve tyzdne mozes aj pribrat nejake to kilecko.

Katkakatka

este prestan jest vsetky tie cukriky, kolaciky, cokoladky, malinovky, kavicky s mliekom a cukrom, zopar chipsov za den a podobne, ktore do svojho denneho prijmu urcite neratas, lebo kto to uz len rata za jedlo vsak?:) a vysledok do mesiaca pocitis :) a nie, nie je to tak, ze kazdy clovek jedava rozok. vsetci ti stihli a vitalni ludia, ktorym tak zavidis, si daju na ranajky tvaroh s orechami a na veceru zeleninu s tuniakom. a mozes si nahovarat kolko chces, ze pecivo mozes jest. ak chces naozaj schudnut, tak veceraj hlavne maso, ryby a vzdy len so zeleninou. good luck. nepovadala si, kolko mas rokov a ci sa venujes nejakej sportovej aktivite

ouii..

ale houby, to co jes je ok, len musis pockat a hybat sa. kasli na diety, na vysadzanie peciva, jes uplne v pohode. samozrejme, jogurt radsej biely a sladeny sem tam, kaiserku na veceru obcas vynechaj, ale robit z peciva az takeho strasneho nepriatela je absurdne, obzvlast ked je nan clovek zvyknuty a zboznuje ho. ked to raz mas rada, tak si to aj tak vzdy budes len zakazovat -a to by pravdepodobne skoncilo prejedanim. vykasli sa na taketo skvele overene rady, oni su sice postavene na realnych zakladoch a chudne sa pri ich dodrziavani velmi dobre, ale malo kto ich dokaze naozaj aplikovat dlhodobo. cize tvoj rozok na ranajky nie je ziadny prehresok a podobne ani ten vecerny nie je taka hroza, pokial si mlada, radsej sa sustred na pohyb, ako na dietu. zvykni si jest viac krat denne, mensie poricie, snaz sa vyhybat cukru, zbytocne mastnemu jedlu, no ani to netreba tahat do extremu - ked si par krat za tyzden cosi doprajes, vobec nic strasne sa nestane.

hlavne musis vydrzat dlhsie, ked pridas do pohybu, tak budes vydiet vysledky, no az po mesiaci a viac.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nic som neschudla - Fórum - ZDRAVIE.sk