Ako vymazať historiu

Blondula

no wifinu mame zablokovanu a moj notebook nikomu do paprce nedavam :-) dokonca mam aj webku prelepenu,pre pripad,zeby na mna niekto mohol cumiet :D :D ale zase ja som sama a mozem si bez problemov pozerat co chcem a koho chcem :-)

Prezývka55

Blondula da sa to zistit cez hocjaky service ktory nastavis spustit ako systemovy, teda hocaky keylogger ti to zaloguje aj ked si na svojom konte pretoze sa bude spustat este pred loginom.
Za druhe stale niekto moze odpucuvat komunikaciu na sieti tj sniffovat http hlavicky a pakety.
Za tretie ak mas router (WIFI) tak ten kto ma k nemu pristup vie pozriet vsetky stranky ktore cez neho presli :).

Blondula

najlepsie je mat svoj vlastny notas :-) ja ho nedavam nikomu,a ked som mala este stary,tak som si vytvorila konto pre nejakeho ineho uzivatela a svoj som si zaheslovala,takze nikto nevidel co som pozerala a ani co tam mam za fotky.a ked som predsa navstivila nejaku nepeknu stranku,tak som ju otvarala cez inkognito okno a tam by nemala byt sanca vidiet co si otvarala za stranky :-)

Prezývka55

Mimochodom :D staci pouzivat viac kont do windowsu, mna by si napriklad nasrala keby si zmazala historiu lebo niekedy mam v historii stranky ktore navstevujem a nemam ich v bookmarkoch a tym by som ich stratil.
Preto minimalne by ste mali mat viac kont.

Prezývka55

No sak som ti napisal ako na to :D

Ale ked bude tvoja mam chciet citat alebo brat tak budu aj bez toho ze to pomazes. Rodicia maju radi pod palcom PC. Ale viac by som sa bal brata pretoze chlapci maju radi pod palcom PC este viac :D

zuziiik

preboha pýtam si tu radu a nehanbím sa za nič nerobím nič nelegálne počítač používa celá rodina ukazuje mi uplne celú historiu ked si kliknem na nejaké meno na fb, ktoré si chcem pozrieť, poprípade s kým si čo píšem a nechcem aby si to čítala moja mama alebo brat tak neviem čo je na tom zlé

Prezývka55

daj do google ccleaner a stiahni si ten program a precisti pc :) garantujem ti ze potom to tam neostane.

V kazdom pripade ten kto bude chciet zistit co robis na PC to zisti bez ohladu na to ako kvalitne za sebou upraces pretoze sa do pc moc nerozumies ako vidno :).

Takze bud nerob to co robis alebo sa za to nehanbi :D lebo ten kto bude chciet na to pride kedze z pc sa daju vytiahnut mnoho veci.