Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dokážem ju zbaliť?

Príspevok v téme: Dokážem ju zbaliť?
suineg

Kedže v dnešnej uponáhlanej dobe sa čoraz viac ľudí zoznamuje cez net ja som sa vybral experimentovať úplne opačným smerom.
Snažím sa "zbaliť" totálne cudziu ženskú, nepracujeme spolu, nemáme spolčné záujmy,nič o nej neviem. Vidím ju len 1 x za deň a už intenzívne na nej pracujem. Fyzicky sa mi páči, vždy sa pri nej zastavím keď idem okolo a snažím sa viesť nejakú rýchlu intezívnu debatu. Dal som si závazok, že ju do troch týždňov zlomím. Jasné, že ma može kludne odmietnuť s tou eventualitou počítam, chcem len proste vyskúšať, že či to vobec ide, niekoho takto zbaliť. Po týždni zisťujem, že je to oveľa ťažšie ako niekde na nete, všetko je reálne, všteky vnemi zapojené a je to dosť zaujímavé.
Čo si Vy myslíte o takomto experimente. Podotýkam, že je to totálne cudzia osoba. Nikto z nejakej záujmovej volnočasovej aktivity. Totálne neznáma osoba.
Myslíte si, že ju dokážem zbaliť ?

Prezývka55

Ak mas 3 tyzdne cas potom pohoda, podla mna zbytocne dlha doba ked beries do uvahy ze zena sa da zbalit na 1-3 stretnutia, len musis vediet co ju zaujme a podla toho sa prisposobit/spravat.

Agnes998

Chlapec asi nezije velmi v realite skor len vo virtualnom svete a tak je pre neho toto nieco vynimocne. Nabuduce nam mozno prinesie takuto telenovelu ked sa odvazi ist sam do obchodu nakupit a zalozi o tom temu

0vecka

2 laurora saq je jedno akuterminologiu pouziva. A asi bude nesmely ked to tak rozpytvava tak ho nechaj a neburaj mu zbytone sebavedomie.

laurora

suineg, snad rybka zaberie, do 3 tyzdnov ju zlomit.. akoze nehnevaj sa, nechcem mat zbytocne predsudky, ale preco sa o nej vyjadrujes, akoby si si len potreboval nieco dokazovat, zvysit si sebavedomie, ego? To si este takto nazivo nikoho nikdy nezbalil mi chces povedat?? :D Lebo mna nikdy cez internet nikto nezbalil,zoznamky a pokec neznasam, ale fakt robit z toho nejaku velku vyzvu a experiment?? Je pekne, ze chces dievca zbalit, ale naco pritom riesit taku telenovelu okolo toho? a otazky typu, myslite ze ju dokazem zbalit? Mne pride strasne smutne, ze sa z face to face stretnuti robi v dnesnej dobe taka akasi velka vec... Radsej by si nam mohol napisat, uz ked tu pises, aka ta dotycna zatial je, o com ste kecali, nie pisat, aky si frajer a ako sa ti rybka chyti do siete,( pricom o nic nezvycajne neide) toto je totiz neskucone trapne a detinske, ale ak mas 17, tak prepac, v tom pripade chapem :)

elena...

to si na tom ozaj zle, keď sa ti nedarí zoznámiť sa normálne bez manipulácie, prinajhoršom nebude mať záujem

suineg

aktualizácia: bol som mimo na služobke takmer celý pracovný týždeň, ale v piatok som ju opäť videl a trochu s ňou pokecal, prekvapivo sa zaujímala, čo som sa dlhšie neukázal /tak snáď rybka zaberie :D /zajtra idem "zaútočiť" tak všedne, pozvánkou do kina ... všetkým pohodový večer

LILIII

Samozrejme ,ze dokazes ,mas o sebe pochybnosti ?
tak pol na pol ..... to iste i net .... ono "siet" nie je zla ani zakerna ,zlí a zakerní su len ludia ,cize to az tak velky rozdiel nie je

nashira.s.

Phoe.....to je take tahanie za slovicka....zbalit, namotat, ocarit(da sa to aj cez pokec) :)...hhaahha....kazdy ma preto iny vyraz no urcite sa sposob normalneho balenia zredukoval na minimun...., ale kto ma pravo urcovat v tejto dobe co je, alebo nieje normalne...nik z nas. Evolucia je nezamenitelny fakt a ci to je biedne co nam prinasa to nam neprinalezi posudzovat to je moj nazor nemusi byt totozny s tvojim :)Realita je, ze bez internetu by sme fungovali vsetci inak dnes ako s nim....ci normalne, alebo nie to uz je na kazdom co si o tom mysli....ja si myslim, ze je to normalne ...Genius:) je podla mna uprimny a mne to pride zlate ....a niekomu fuj no to uz hadam neriesme :)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dokážem ju zbaliť? - Fórum - ZDRAVIE.sk