Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako utíšiť bolesť zubu, ked lieky nepomahajú..

Príspevok v téme: Ako utíšiť bolesť zubu, ked lieky nepomahajú..
BOLI TO..

Ach jaj. Mam takyto problém, že ma neskutočne bolí zub. Bola som pred týždňom u lekára s tým, že ma bolel zablombovaný zub. Už dlhšie/od apríla/konečne som sa odhodlala. Zubár mi ho prečistil,dal vložku a...???zub ma boli ešte viaaac....Mala by som o mesiac, ale tak idem už zajtra. Dnes 3 tab.od bolesti a stále bolí. A preto som aj tu, lebo nejde mi zaspať..je niečo na utíšenie?? Alebo akú polohu na spanie zaujať, aby zub nebolel?..

Zrejme ide o nejaký zápal..lebo tu bolesť, som ešte nezažila. Dosiaľ mám všetky zubky:-) ..a nechcem o žiaden prísť..A čo bude zajtra, už teraz ma to desí..

RNG

Infekcia, ktora sposobuje zapal nervu v zube sa da znicit iontoforezou striebra. Ja som si tak uz parkrat zachranil zuby,najma mrtve, ked sa pod nimi zacali tvorit hnisave vacky.
Pozri cez google.sk pod rng zapal, hnisania a striebro.
Ja mam dosial este 3 zuby mudrosti, hoci mam 67 rokov a mnohokrat sa uz zacali hybat a dasno pod nimi opuchat.
Samozrejme to nie je permanentne riesenie,. mrtvy zub nema poriadnu cirkulaciu ani osetrenie krvou, takze sa tam casto usadzuju rozne nakazy. Dnes sa proti tomu branim najma pouzivanim ustnych probiotik, aby som si zachoval co najviac zo zubov.
Skoda, ze som toto nevedel pred 30-40 rokmi, asi by som mal dnes chrup podstatne plnsi.

james bond

neviem presne co mas s tym zubom tak tazko povedat, ja som to mal osmicky, fakt nic nezaberalo len prestat noc pri studenom prude vody, lieky nezaberali ziadne, mozno tak nieco silne ako tramal ale to som nemal doma

BOLI TO

Ale chod...kdeže studené..Ja nemôžem poriadne ani jesť,piť,,každý nápoj, či je studený, ba teplý mi spôsobuje príšernú bolesť.

james bond

mne trocha zaberala maximalne studena voda, alebo nieco mrazene si prilozit na zub, ked uz ma tak riadne bolel, bol som cely rad na druhy den ked siel von

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako utíšiť bolesť zubu, ked lieky nepomahajú.. - Fórum - ZDRAVIE.sk