Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to pravda?

Fleur-de-lis

TinaM, máš pravdu. Ale určité podobné tendencie tam môžu byť. Predsa len naše mozgy nefungujú úplne rovnako.
Ale hrozí tam, že sa človek potom bude dívať na všetkých mužov ako rovnakých a všetky ženy ako rovnaké. A to samozrejme pravda nie je.
Ale myslím si, že muži sú v oblasti vzťahov veľmi podceňovaní, a prezentovaní len ako ovládaní pudmi. Aj preto sa asi sex delí na mužský a ženský.

pravda?

Lenže niektoré veci sa vyskytujú vždy len pri jednom z pohlaví, preto som sa opýtala, či to náhodou nie je jedno z tých "pravidiel", aby som vôbec vedela, či taký vzťah má zmysel. Chcela som počuť odpoveď na otázku od chlapov, dočkala som sa, takže ďakujem :)

TinaM

samozrejme, ze su rozdiely, to som nikdy nepopierala. Chvala bohu, ze nie sme vsetci rovnaki, ako by to vyzeralo? :)

Ja len nerozumiem tomu, ze existuje neustala tendencia generalizovat niektore veci na vsetkych muzov a vsetky zeny. Podla mna sex a laska su tak individualne zalezitosti, ze by som si nedovolila nieco tvrdit o vsetkych muzoch ani o vsetkych zenach.

Napr. myslite si, ze kazda zena sniva o princovi na bielom koni? Alebo ze muzi chcu len nevinne posobiace babiky? Tieto tvrdenia su pre mna rovnake, ako to, na co sa pyta zakladatelka.

Fleur-de-lis

TinaM, určite sú oblasti, kde je zbytočné to rozlišovať. Ale odlišnosti muža a ženy jednoducho existujú, aj keď si feministky alebo kto, čo tvrdia, že nie. Sme rovnocenní, to áno, ale nie rovnakí.
Rovnocennosť ≠ rovnakosť.

Nie som odborník na túto oblasť, takže nakoľko sú tam rozdieli medzi mužom a ženou neviem.

pravda?

TinaM to neviem dokedy, ale pytam sa len na to, co som pocula a kedze sa hovorilo o muzoch a kedze ma logicky muzi zaujimaju, tak sa pytam...

TinaM

do kedy budeme delit sex na muzsky a zensky? Ja tomu stale nerozumiem...su zeny, ktore sexuju bez lasky a su muzi, ktori to bez lasky nerobia...

Fleur-de-lis

Ja som počula jedného psychológa (muža) povedať, že pri sexe s "neznámou" ženou dochádza len k výronu semena ale nie k orgazmu s uvoľnením endorfínov. Že k tomu dochádza len pri sexe kde je láska a vzájomné prijímanie sa.
Čiže z toho vyplýva, že to nie je rovnaké. Samozrejme ale, že nájdeš mužov, ktorí v láske otupeli, a ak k tomu pridá závislosť na sexe či sebauspokojovaní tak u nich sa rozdiel postupne vytráca. No nie je už u nich tým pádom možní plný orgazmus, ale dôjde vždy len čisto k výronu semena.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to pravda? - Fórum - ZDRAVIE.sk