Potreboval by som nazor na jednu vec

Príspevok v téme: Potreboval by som nazor na jednu vec
kiko123

Uz dlhe roky to bolo akne som mal skoro vsade a trapil som sa z tym asi 8 rokov teraz mam 22 rokov ...celkom toubudloale ostali mi jazvicky najma take biele ....aky je vas nazor na chalana ktory nosi make up ??? nosim ho aby som aspon trochu vyzeral k svetu ...zakryvam si s nim jazvicky mierne najma na krku....podotykam niesom gay ani metrosexual ...ale po tych rokoch trapenia to clovek berie vsetko inak a nie ani s nadhladom ....samozrejme vekom dufam budem zarastat a fuzmi sa to dufam vyretusuje ale keby ich nebolo tolko vela vobec to neriesim ......prosim o nazor co si myslite o takoch chaalanovi ako ja ??? ..piste chalani aj baby ....este lepsie by bolo ci mate vlastne skusenosti s bielymi jazvickami a ako sa daju zmiernit....dakujem

kiko12

jazvy mam na tvary asi 4 take vacsie priehlbene to nevadi .....ale tie biele jazvicky ich je fakt moc ...je to len taka mala kozmeticka vada ....clovek ked ma akne 8 rokov a celkom dost tazkee....tak to berie inak ako clovek so zdravou kozou s par jazvami...dost som si vytrpel aj v skole vonku ....chodit vsade ako dalmatinec ...a teraz este aj tie nasledky mat...ano jazvy robia muza to mas pravdu ale zase iba do urcitej miery....

Deria

Ja mozem hovorit len za seba: mne vobec neprekaza, ked maju muzi jazvy. Takych zien je viac. Jazvy robia chlapov muznymi! Pozri, ked sa lepsie citis s makeupom, tak ho nos ale mne ako zene by boli jazvy milsie, nez makeup. Ked ma chlap svoj sarm, zdrave sebavedomie a pritom je sympatak, jazvy su nepodstatne.:)

kiko123

ja poznam par kamosov co maju skoro plesinu a si to zakryvaju nejakym pieskom ci co si to sypu ....kazdy zakryva chyby na sebe

kiko123

beacon.....len skoda ze tie biele jazvy su vypukle tak mozno z nich stratim make upom tie biele miesta......treba trafit otien pokozky to je zaklad ...len si neviem predstavit ze ako ma bude nejaka baba brat ze mam make up trosku ma to stve....

beacon

Ja som synovcekovi kupila make up tycinku ako ruz na jeho akne velmi sa tomi potesil.vpohode mozes ved to robis oli jazvam nie preyo aby si bol tmavsi cize nie ako vacsina zien nejde ti o to aby si dostal farbu ale jazvy zakryl.A skus hlafat ruz kryci krem velmi prakticke.mozes to nosit so sebou aj vo vrecku a je to velmi malicke

kiko123

tbl neiem ci si muz alebo zena ...som chcel pocut nazor ludi ...lebo chalan make up to nejde dokopy ...ale ja to pouzivam lokalne naja na krk ....ja to pouzivat budem aj keby mi tu 100 ludi napisalo ze to neni normalne....mne ide iba o nazor ludi...moj nazor poznam