(Ne)zamilovaná?

Príspevok v téme: (Ne)zamilovaná?
Annie.S

Ahojte, mam 5 ročny vzťah, ktorý som si sama narušila, ale nechcene, teda, väčšou poolovicou. ide o to, že pred pár mesiacmi mi napísal jeden z videnia známy od nás z mesta. Celkom "pohľadný" a podľa sympatií milý. Ja (ako nie nie veľmi pekná ani štíhla) som bola dosť prekvapená, že práve on mne napísal..a tak sme písali a hned na čo začal narážat bolo stretko a tak som ho odbila, ale každý deň to isté o 2 dni začal písať už o sexe, ale kedže som zadaná aj on tak ani na to stretko nepristúpila. a tak bol neodbytný tak som mu napísala, aby ma nechal že nemam zaujem o jeho trápne falošné reči. a viac nepísal. ale ja ako hus, som s amierne namotala, a mala som pocit že som sa zaľubila ale nepripustila som si to. a dnes , ( 2 mesiace som už bola OK) teda posledné dni ho stretávam, chodíme okolo seba ale akože sa nevidíme, dokonca sa mi sním aj snívalo, a aby toho nebolo málo dvaja ľudia z nášho spoločného oklia s ním maju fotky, a teraz som dosť v depke, a podvedome som nahlas vyslovila " nie nemilujeem ho. " celý posledné dni sa cítim hrozne, a dnes to je na nevydržanie..čo to znamená ako mam sama seba pochopiť? ako to riešiť? je to hajzel .. a navyše, môj priateľ je užasný, aurčite ho neschcem stratiť.
A možno som sa potrebovala len vykecať, keďže v pdostate nemam nikho blízkeho..ak som niekoho urazila, nahnevala , ospravedlňujem sa a prajem peknú noc.

Annie.S

viem, že všetci máte nejaku pravdu , ale cítim sa aj tak slabá , že vôbec o ňom premýšľam..nemôžem povedať že som škaredá, inak by mi nenaipísal, skôr som dosť fotogenická..keď sa nalíčim učešem je to OK, mám vlasy rovné blond, po pás takže aj to niečo spraví hoc len zo zadu..a s tou váhou..nikdy som nebola super štíhla aale zas nikdy som nevyzerala ako sud piva..bola som taka " normálna" v BMI som bola na normálnej vahe vždy v strede..teraz posledné 2 roky mam bmi nadváhu..a viete, možno aj preto mi napísal lebo mám veľké prsia..D. na kt. vôbec nie som pyšná, lebo sú neforemné a podprsenky tu na svk na seba nenájdem, za študentskú cenu, jedine ak tie , čo nosia staršie ženy.. radšej by som mala nejaké B, alebo aj A,..ved každý chce to čo nemá..a schudnúť už fakt, chcem pretože teraz som si to nvšímala moc, ale čim dalej je to horšie a hrošie..skôr by ma bavilo s niekým , ale nikohom, teda žiadnu kamošku nemám pretože sme sa rozišli..všetky po svete, jediná ja študujem..Môj priateľ je tiež, najnovšie v zahraničí, takže fakt, som SAMA ako prst..ďakujem , povzbudilo ma to..

Maoam

pozri, mas znizene sebavedomie, dobre ti urobilo, ze ta 'chcel' iny muz (hoci iba do postele a potom by ta bol odkopol, k tomu povahou hajzel, ako sama pises - cize fakt super 'vyhra')

esteze si mala dost rozumu a nedovolila to - co ber ako velku pochvalu, vazne, nie kazda baba to ustoji

jadro veci: ano, je to snivanie co by bolo keby, ake by to bolo, realita: pretiahol by ta a odkopol, nasledne by si sa citila ako posledna chudera a este zrejme riskla aj dlhorocny vztah s dobrym chalanom

este hlbsie jadro veci: popracuj na svojom sebavedomi, ak chces tak schudni, mozes vyskusat postupne potom aj male zmeny ohladne tvojho vyzoru, co by si rada vylepsit, akonahle schudnes, pride ta tuzba sama od seba, musis sa zacat mat rada, lebo to je tvoj najväcsi problem

ono obdiv druheho pohlavia hladi ego, robi dobre, ale je to len hra, nic viac...

podstatny je dobry vztah, kde dostavas ovela viac a ten mas - mozno ho treba troska ozivit a hlavne zameraj sa na seba samu, si fajn baba, dokazala si odpalit debila, to ti velmi kvitujem a myslim, ze potom uz budes fakt OK na tom

drz sa

Katkakatka

laska to nie je. baby su v principe jednoduche, staci aby im chalan povedal par lichotok, zacal im denne pisat (co staly priatel uz zjreme nerobi, aspon nie v takom flirt stajle :) a uz su namotane. ale su namotane ozaj len na tu svoju predstavu co by bolo keby a skor na tej zaujem od niekoho ineho noveho. drz sa svoho priatela ked ako sama tvrdis nie si miss universe. v buducnosti by si to mohla lutovat

MultiLevel

mas 5 rocny vztah, ktory zrejme hapruje, inak by si sa nenamotala. To, co sa deje s tym druhym je len a len namotavka a tvoja podvedoma tuzba skusit aj nieco ine. To niekedy ludia robia, ked im nefunguje vztah a nevedia to inak riesit...necakaj ziadnu lasku od neho. Venoval ti trosku casu, chcel sa stretnut, spomenul sex...zrejme je tiez dost osamely
Ty sa v prvom rade sustred na svoj vztah a na to, ako vyriesit problemy.

phoe

Nechýba ti niečo vo vzťahu? Záujem, lichôtky, sex, flirt? Po piatich rokoch to je asi už dosť stereotyp, nie ? Preto si sa namotala.

nashira.s.

No takze takto....kazde vzplanutie sa da ustat....vykasli sa na debila ak sa mas pri priatelovi dobre...to musi byt troska naruseny chmulko ten druhy ked pise hned o sexe...asi si chcel vrznut a ty si sa mu zdala lahka korist...Poupratuj si v hlave a daj sa dokopy. pa