Konzumácia surovej slaniny

Príspevok v téme: Konzumácia surovej slaniny
Martin.

Ahojte, zaujímal by ma váš názor na konzumovanie surovej slaniny. Ja to robím bežne, ale povedali mi, že v surovej slanine môžu byť rôzne mikróby alebo aj parazity a že tak, ako sa musí tepelne upravovať mäso, tak sa musí aj slanina a ďalšie. Čo si o tom myslíte a konzumujete aj vy surovú slaninu alebo len tepelne upravenú? Čím viac názorov, tým lepšie. Vopred ďakujem.

&

Surové masko by sa pre zachovanie zdravia jesť nemalo. Sú v ňom zárodky mikróbov a parazitov ako aj baktérie(salmonela). Aj take steaky sú rizikové.

Martin..

Tak ja slaninu nemrazím, len držím v chlade. Ak teda nie je isté, že v surovej nie sú mikróby alebo parazity, tak to radšej naozaj nejesť resp. tepelne spracovať.

RNG

Udenie cast mikrobov znici, dechty su antimikrobialne. Parazity sa daju povacsine znicit najma zmrazenim na hlboke teploty, pod -30 stupnov celzia na den/dva.
Nuz ale riziko tam vzdy je, ako pri vsetkom, kedze zijeme v svete obklopeni mikrobami a parazitmi cely cas, niektore z nich su velmi skodlive, ine neskodne a mnohe aj velmi potrebne, zname ako probiotika.
Takze nemozno vsetko len sterilizovat a ked to robis, musis si aspon umelo dodat probiotika, laboratorne vypestovane, ked ich uz nemozes dostat z prirody v dostatku

brano421

jasné :) neboj sa ... aj naši dedovia ju takto jedávali a chodievali potajomky do udiarne a dožili sa krásneho veku ... prečo by sme sa nemali aj my :)

LILIII

Tak zase slanina ta neohrozuje az tak ,ako konzumacia surovej svaloviny, nakolko mozes dostat listeriozu , toxoplazmoza a ......

Martin.

No a nemôže to byť z dlhodobého hľadiska nebezpečné, keď to môže obsahovať rôzne mikróby alebo parazity?