Alergia?

Príspevok v téme: Alergia?
Ivo808

Zdravim,
potrebujem poradit ohladom jedneho problemu tykajuceho sa pravdepodobne alergie alebo potravinovej intolerancie. Od doktorov som sa ziadnu jasnu odpoved nedozvedel, tak mozem vychadzat maximalne z toho co viem.
Uz ako male decko som mal tieto problemy- po konzumacii problematickej potraviny (dodnes neviem akej presne- moze to byt zrejme cokolvek co by som povazoval za uplne neskodne) sa mi na tele vyhadzu cervene mokvajuce vredy, ktore naviac strasne svrbia. Neda sa to vydrzat. V detstve som to mal castejsie a intenzivnejsie...
Dnes sa mi to opät vratilo- a ja neviem z coho. Naposledy som to mal asi pred tromi rokmi a to som bol s tym v nemocnici na koznom. Vredy mi natierali salicylovou mastou a k tomu nejake antibiotika. K tomu odber krvi nejake testy. Vysledok bol, nizka hladina protilatok na mlieko a lieskove orechy. To mi ale vobec nedava zmysel nakolko mlieko a mliecne vyrobky konzumujem v dost malej miere a naviac po ich konzumacii sa bezprostredne nevyskytli ziadne problemy a tiez ani neskor. Lieskove orechy tiez nedavaju zmysel- mam ich rad a tiez sa ziadne problemy nevyskytli.
Vobec neviem cim to moze byt sposobene, tak budem rad za akukolvek radu alebo informaciu o tom.
Za odpovede vopred dakujem.