Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrab?

Príspevok v téme: Svrab?
anastasia

Ahojte uz dlhsiu dobu sa mi na ruke robili vyrazky. Boli cervene a mala som ich v oblasti lakta. Myslela som si ze je to len alergia alebo nieco podobne tak som si to nasuchala liehom. Pravidelne som to suchanie opakovala ale strasne ma to svrbelo aj svrbi, niekedy neodolam a poskrabem si to. Myslela som ze to prejde no zacalo sa mi to rozsirovat na stehno a lavý bok. Neni to velké tak zhruba 6 cm. Na ruka to mam len cervene no naho a na boku mam uplne taku drsnu kozu. Je to cerveny flak a v tom mám akokeby sa mi supala koza od slnka. Je mozne ze mám svrab? ale je mi to velmi cudne pretoze ruky si umývam, nezijem v prasnm prostredí a sprchujem sa kazdy den. Ked som to ukazala mame povedala ze si to mam len suchat no moc mi to nepomáha. Ku koznej somnou nemá cas ist. len tak pre info mam 15

Kvety zla

Kde som napisala ze to NEMOZE byt svrab? Iba som napisala ze to najskor svrab nebude. Nie vsetko co svrbi je automaticky svrab, ale povedala som jej ze jedinu diagnozu jej urci kozna, a za tym si stojim.
Elanor, ked ma tvoja sestra svrab a zijete v jednej domacnosti, je riziko ze ho budes mat aj ty, kedze je CASTE (nie ze vzdy alebo nikdy, len caste), ze ludia zijuci v jednej domacnosti dostanu svrab jeden od druheho.
Inac kedze ma svrab inkubacnu dobu 4-6 tyzdnov, mozes (a aj zvysok rodiny) ho mat a ani o tom este nevies :)

Elanor44

K de si dosla na to ze ekd to nik enma v rodine nemoze to byt svrab Moja segra ma svraba momentalne a chytila ho v nemocnici a podla vyrazok to moze byt svrab tak necakaj a chod ku koznej

mackani

Mne sa tiež začali na rukách objavovať malinké červené vyrážky a hrozne svrbia, no po chvíli zmiznú a potom sa zas objavia a svrbia. Objavilo sa to aj mame aj sestre. Vôbec neviem čo to môže byť :/

Kvety zla

Ak to nikto iny z rodiny nema, najskor to svrab nebude (plus by ta najskor svrbelo cele telo). Inac umyvanie svrabu nevadi, kedze zije pod kozou a nie na kozi - a v prachu tiez nezije, je to parazit a zije na ludoch.
Skor si myslim ze moze ist o ekzem alebo mykozu, liehom si to nenatieraj to ti nepomoze. Ku koznej mozes ist aj sama ked mas 15, a presne to by si aj mala spravit, lebo cez internet ti diagnozu neda nikto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.