Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa s tým vypasovať?

Príspevok v téme: Ako sa s tým vypasovať?
Wts

Stala sa mi taká vec , že sa dotyčná osoba ktorú asi ľúbim (A ani o tom nevie)...Rozišla s bývalým priateľom ktorý ju podvádzal a podviedol ju znova. A teraz ho zrejme chce späť,takže teraz som v takej ťažkej prelomovej situácii v ktorej neviem ani čo mám robiť , neviem čo mám povedať, neviem čo mám urobiť prosto neviem nič...A ďalej už s tým nevládzem žiť.Čo mám robiť? Riešiť to ďalej , nechať to už tak?...Bol by som rád za každú vašu \"Radu\" ktorá by mi v takejto situácii pomohla...Ďalej sa to už nedá...

ovocie

tak chod na to oklukou. ako priatel, ktory ju ma rad a dobre jej radi, aby toho grazla nechala tak. ze si zasluzi viac. ze ma na viac. a nespominaj ze to viac si ty:D a povedz nech mysli trochu na seba. ze preco sa s nim chce trapit, ci jej stoji za to. ved to, ako sa s nim trapi, uz pozna. ze ju mozno caka cosi lepsie. ze na svete je koopec muzov, ktori by ocenili super babu ako je ona.

Wts

Nemám znova náladu na niekoho tlačiť...Tak akými približnými slovami by som to mal vyjadriť...Predtým som to prejavoval až veľmi z hurta a tak to aj dopadlo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa s tým vypasovať? - Fórum - ZDRAVIE.sk