Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BAP - uz navzdy?

Príspevok v téme: BAP - uz navzdy?
xirenka1

Ahojte ludkovia,chcem sa s vami podelit o moj strach z buducnosti.Mam bipolarnu poruchu,zmiesany typ.liecim sa uz nieco vyse roka,lieky uzivam tak ako treba,no i tak mam stale vykyv nalad.bojim sa toho ze to bude takto cely zivot a na vyse mam 24 rokov a myslim ze budem chciet mat aj deti,no ale ako ked fungujem len na liekoch? Trpeli ste niekdo bap a popri tom mali dieta?a vobec,ako zvladate zivot s vasimi psychickymi problemami?

jedulka

ja..ja, v tom co píšeš nevidím nic pozitivního ... nebylo už toho dost.Skus něco pozitivního a nebo jí nech bejt ... uděláš pro ní víc ...

jedulka

ja..ja> vždyť ji nech at si dělá co chce ... takový vztah nemusí tak špatně skončit jak si představujete.Vždy v páru dvou lidí převezme jeden zodpovědnost za druhého. Je-li tam opravdová láska ... jednomu z nich to může dost pomoci ... a kdo říká, že je to na věky,ať hledá své cesty,své směry ... ona si na to přijde sama,co je pro ni dobré a co né ....

ja..ja

Otazka sexu: je "zle", ked si promiskuitna, je "zle", ked nemas sex.. a teraz chces mat sex s niekym, koho poriadne ani nepoznas.. co k tomu dodat.

jedulka

Mer ... když mám depku,tak vyskočím z postele, jak nejrychleji a bezmyšlenkovitě umím a jdu na procházku do lesa.Klidně i v noci.Velmi mi to pomůže.Jen zvednou tu prdel a vystřelit je jako zlý sen,boj proti sobě ...pak už to jde,když jsem v lese.Na čele mám "čelovku":)baterku,abych viděla na krok:)Velmi mi to pomůže i když je to nesmírně těžký.domů se vracím v pohodě.Kdyby tě tohle mělo vyčerpat než pomoci,pak je lepší ten odkaz co jsem ti poslala ...

ja..ja

Dat sa dokopy s rovnako chorym clovekom.. Neviem si predstavit ako to bude vyzerat, ked budete mat naraz "svoje dni".. Nechapem.. ved psych. chory clovek potrebuje mat pri sebe niekoho, o koho sa moze opriet.. ako sa "opries" o cloveka, ktory bude vtedy tiez v sracke? Meret., ty si jeden extrem.. vo vsetkom. Ale o tom je asi tvoja choroba.

jedulka

Mer ...u tebe odpočívat...odpočívat a sbírat sílu životní energii kde se jen dá ... není to žádná legrace,mluvím pravdu ... sama to mám,ale pracuji na tom a s tím ... a ještě chodíš do práce ... kurňa ty musíš mít kořen jak dinosauří pracku :)obdivuhodné ....
unavovysyndrom.cz u tebe to není na věky, jen jsi si dala dost zabrat a ještě tu cukrovku a stou ti neumím poradit,protože o ní nic nevím.Vím, jen, že musíš být k sobě ohleduplnější ... neboj ten první krok k finanční samostatnosti jsi už udělala,vím trvá to,ale bude ... alespon máš trošku na co se těšit ... i když to nebude nijak závratná suma,osvobodí tě,od závislosti na rodiny ...

jedulka

Mer ...právě,že né...a já si za boha nemůžu vzpomenout ... přišla do toho válka a tak ten objev jaksi zapadl do zapomnění ...až dneska se prý znova objevuje ...kdybych si alespoň vybavila jméno toho archeologa... tak to vygooglím ....

Meretseger

... hoci sa našlo aj iné... www.topky.sk
A otázka k téme: Čo mám dofrasa robiť s tou mizerou depresiou? Chcelo by to pohyb, ale od rána som unavená ako kôň po celodennej šichte, tak čo by mohlo pomôcť?

Meretseger

Ako prvú? Nuž, pokiaľ viem, tak nedotknutú našli iba jedinú hrobku, a to Tutanchamonovu, v roku 1922 (Howard Carter)

jedulka

Mer ...hlavně aby jsi měla z takového setkání příjemný pocit.Aby ti to něco příjemného a pěkného přineslo,to ostatní nestojí za řeč.
Ještě jsem se tě chtěla zeptat ...nemůžu si vzpomenout na jméno toho faraona,jehož hrobku našli jako první nedotčenou ... bylo to někdy v době 1939-1940 a nálezcem byl nějaký francouzský archeolog ... ani jeho jméno, nedokážu vydolovat z paměti ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BAP - uz navzdy? - Fórum - ZDRAVIE.sk