Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BAP - uz navzdy?

Príspevok v téme: BAP - uz navzdy?
xirenka1

Ahojte ludkovia,chcem sa s vami podelit o moj strach z buducnosti.Mam bipolarnu poruchu,zmiesany typ.liecim sa uz nieco vyse roka,lieky uzivam tak ako treba,no i tak mam stale vykyv nalad.bojim sa toho ze to bude takto cely zivot a na vyse mam 24 rokov a myslim ze budem chciet mat aj deti,no ale ako ked fungujem len na liekoch? Trpeli ste niekdo bap a popri tom mali dieta?a vobec,ako zvladate zivot s vasimi psychickymi problemami?

Meretseger

jedulka, jo, ja tiež píšem o sexe, to dieťa tam bolo len na margo tých párov, čo sa snažia a nemôžu ho mať, ako si písala... A priateľ to našťastie chápe, koniec koncov, sám má bipolárnu poruchu, tak mu ani iné neostáva.
(A zas sa dali dokopy dvaja cvoci... Ale vždy lepšie než dvaja hraničiari. A oveľa lepšie než dve hraničiarky.)

jedulka

...vždyť stačí se přitulit,políbit,pohladit... a až to budeš nejmíň čekat,přijde to samo ...za měsíc? za dva? Kdo ví,vždyť si dáváš zabrat, ještě před týdnem jsi ani nespala několik dnů ... to by zabilo i vola, natož tak křehkou dívenku ....

jedulka

MER ... zlato,ale já píšu o sexu ...né o dítěti ...vždyť je čas a když to přítel nechápe at jde do kelu ....

Meretseger

Neo Ned: Hej, hádam čosi na ten štýl, hoci som to preletela len veľmi rýchlo. Autobiografický denníkový román, samozrejme, nie všetko je tam reálne, plus prelínanie s historickou rovinou, keďže som zažila halucinácie s "prechodom" do stredoveku (asi aby mi ako študentke histórie ulahodili:).
jedulka: Keby som nemohla mať dieťa, to by ma trápilo najmenej, ale nemôcť mať už ani sex... a to som vždy bývala skôr promiskuitný typ -_-

Prezývka55

dpk1 nemaj strach s nicim nejdem seknut ani s robotou ani s forkom, mozes sa tesit a radovat.

jedulka ze sa prave ty do toho staras :) mohla si tiez prilozit ruku k dielu miesto toho si premarnila zivot na sprostostiach, mala si sa lepsie ucit a nie teraz pohanat ludi.

jedulka

Prezývka55> ináč, už by jste mohli vy vědci hodit tím zadkem a vymyslet jak se budou "nezdravím" lidem rodit naprosto zdravé děti ...co je to za kravinu, to je jako otázka, co bylo dříve jestli slepice a nebo vejce ....

jedulka

Mer...co takhle od styku nic nechtít, jen tak se pomojkat.Vždyť je to jen o psychice.Kolik lidi po desetiletém boji,pokusů,vyšetření,naděje a beznaděje,po lékařském verdiktu že děťátko spolu mít nemohou,se s tím nakonec smíří a adoptují si nějaké.A najednou hle,rok dva na to paní je v jináči:)...často hledáš něco a nemůžeš to najít i když to máš přímo před nosem ...mě dělají velký problém při hovoru si vzpomenout a jména a názvy.Dám tomu tak dvě minuty a víc né a pak to hodím za hlavu. Za chvíli,kdy na to vůbec nemyslím, my to vytane na mysli nejpozději druhého dne hned zrána.... Netlač tolik na pilu ... no jo mládí:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BAP - uz navzdy? - Fórum - ZDRAVIE.sk