Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BAP - uz navzdy?

Príspevok v téme: BAP - uz navzdy?
xirenka1

Ahojte ludkovia,chcem sa s vami podelit o moj strach z buducnosti.Mam bipolarnu poruchu,zmiesany typ.liecim sa uz nieco vyse roka,lieky uzivam tak ako treba,no i tak mam stale vykyv nalad.bojim sa toho ze to bude takto cely zivot a na vyse mam 24 rokov a myslim ze budem chciet mat aj deti,no ale ako ked fungujem len na liekoch? Trpeli ste niekdo bap a popri tom mali dieta?a vobec,ako zvladate zivot s vasimi psychickymi problemami?

dpk1

p55 (pisem ta skratkou, bo vsadzam na tvoj iq mensa certifikat, ze si ako domyslis ze je totok tebe venovane): Si ma natrel na chlebik dvoma tusim riadkami, nece sa mi skrolovat hore ze kolko, sak ja uz to teraz ako polosprosty mam na viac. Mimochodom fsimas ako zopar ludi uz ocenilo tvoj pristup k teme? No, a este ze zatial teda nabeton viem o tebe (viac v podstate nepotrebujem ani uz ), ze vies do tri napocitat ( tri rady). Potlesk a veliky. Ako isto vies aj do viac, a nechcem ani radsej vediet, kolko tych rad mas v obrgebuli tvojej naskladanych (musi byt iny nadpriemer). Ale dovol este priatelu, geneticky inzinier, abo kery to nadclovek, abych ti zo zakulisia (bo na podium ani do tych tvojich prvych troch rad sa mi ti nechce y.ebkat [henkaj ze podzatvorka, ina malina pre tvoje iikve co ) oznamil, ze si velmi slabunkaty. Jak cajove vrecusko vo virifke pre 8mich vyluhovane (mm to som si co za prannostiku vymyslel zrovna, e, prirovnanie). ;).

No na viac nemam inteligencne, tak reku aspon prosba na zaver, ze pls s tymi vedcami co pracujes...pls nedodr..e ([]) buducnost tohto ludstva, zariadte dokonalu pospolitost, oki ? :). Ze vopred dikes :). A urcite sa na tomto fore neprestavaj vykadrovat k temam so srdieckovou a gebulovou ikonou...mladych a inteligentnych tvojho rangu potrebujeme tu ako sol stroskotanec na mori (kua zas takyto cudesny prirovnavaci trapkonapad).

meretka: si neni jedina kto nedokaze s partnerom kvoli gebulovym a inym veciam mojkat sa s partnerom/kou , a potom stavy z toho...aax jo, give me five babena, reku musia aj naprd dni abo napr. partnerske situacie byt...taak neplackaj uz dned bejby, zajtra abo kedy vyjde slniecko zas na chvilku, veer tomu :)...abo si pockame na spln, xixi :)).

Pre tych dalsich, kt. nemaju iq mensa vyznamenanie...kua ludkovia, alkohol je previit a fest. No nic, odoberam sa ja natankirovany dokuchtit tekwicovu soup, vyvar ako zaklad uz hotovy (som sa potreboval pochvastat), tak hadam to bude jedle a stara chyti orgac aspon cez zaludol.

Zlee zleee zleeee...

Prezyvka55

pandorica nie mozme robit co chceme a kedy chceme viacmenej ja napr nerad rano vstavam tak chodim aj o 13tej do roboty.

Jedulka uz neviem, ten prispevok co si pisala nizsie na moju osobu odpoved bola ne neho nie.

jedulka

Prezývka55> Jedulka nie,co ne? Nechodím do menzy ani hádat z koule neumím, musíš na mě polopatě ...co ne?

Prezývka55

pandorica diatatko sa s takou chorobou ani nenarodi vsetky predpoklady na zname choroby budu odstranene bude mat co to z otca a matky ale vsetky zle veci sa ocistia.

pandorica

Na čo myslíš? Manipuláciu s DNA, alebo niečo na ten spôsob, alebo "humánnu" sparťanskú metódu?To asi nie, lebo veď duševnú poruchu na bábätku nezistíš.

Prezývka55

pandorica ale nemaj strach, nebude to treba riesit a nebude to problem, sice to je len v plienkach ale ludia s chorobami a s poruchami sa v buducnosti rodit nebudu, pracuje sa na tom.
smiesne teraz mozno ano, ale niekedy bolo smiesne aj to ze zem je gulata ze...

pandorica

Netreba, už mi je to jasné.To, že nám nerozumieš, nie je preto, že nechceš, ale preto, že nemôžeš. Vďaka, že si mi to vysvetlil.

Prezývka55

pandorica neverim na iracionality typu boh dusa etc. viemvsak a vidim odpovede na otazky o ktorych vy nemate ani paru a pripisujete ich trebars bohu za par rokov to bude nieco ako lusknutie prstom, ako bolo kedysi blesk a hrom "bozie" znamenie a neskor vysvetlene ako fyzikalny jav, tak my "upravujeme" "bozie" stvorenie :)

ale ak chces pokecat viac na tuto temu tak zaloz novy topic.

pandorica

Asi to bude tým, že som len členom, ty pracant...BTW ak máš také vysoké IQ, ako je možné, že ti chýba empatia?Alebo si zaťažený len čistou racionálnou vedou?Tak potom úplne chápem, že niečo také ako duša v tvojom slovníku isto chýba.

Prezývka55

pandorica som clenom mensa international, btw na slovensku pracujem v kolektive ludi s najvyssim IQ kedze pracujem na vedeckych projektoch aaaaaa som momentalne v praci a teba tu nevidim, preco?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BAP - uz navzdy? - Fórum - ZDRAVIE.sk