Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sypané čaje

Príspevok v téme: Sypané čaje
HaluskaZ

Ahojte,

chcel by som sa dozvedieť niečo viac o sypaných čajoch. Ako ich pripravovať, ako ich piť, ako si vybrať čaj pre seba, ako rozoznať kvalitný od odpadu, poprípade niečo o histórií. Po prvé preto, lebo je všeobecne známe že čaje pomáhajú prečisťovať telo + mnoho ďalších iných vecí. Jednoducho povedané sú zdravé. A po druhé preto, lebo pri takýchto veciach sa dá príjemne zrelaxovať a oddýchnuť si. Chcel by som poprosiť ak by niekto poznal kvalitné články alebo stránky na to zamerané aby mi ich hodil do komentárov (Nie niesom lenivý, áno hľadal som také stránky ale často to sú všeliaké recyklované buriny od redaktorov pochybných časopisov ako SME, Čas a iné. Poprípade, ak by sa niekto vedel ktomu vyjadriť do kometára bol by som vďačný

Ďakujem =)

LILIII

Ja nezahlcujem ziadne vlakno . Su knihy o pestovani a historii caju su cajovne ,kde sa co to dozvies . Tu su viacmenej laici aj na nete mas plno clankov ,tak naco zahlcujes vlakno ,obracias sa na nas s otazkou o kvalite caju NA NAS LAIKOV ?? Ale obcas sa tu najde nejaky ten odbornik ,vraj odbornik .
www.mistraltea.sk
www.tealand.sk
opium.sk
www.popradskycaj.sk
referaty.atlas.sk
Ja najprv nasavam info z knih popripadne netu .

pandorica

Každý dobrý predavač sypaných čajov ti povie, ktorý sa ako a načo používa, koľko sa lúhuje, či sa má povariť, alebo zaliať len horúcou vodou.Čajov je veľa druhov...

HaluskaZ

LILI keď nevieš napísať nič čo by pomoholo zbytočne nezahlcuj vlákno. Na nete hľadám. Predstav si ČAS a Sme majú aj internetové stránky ak si narážal/a na to... A mimochodom Popradské čaju niesú čaje. Je to odpad. To je ako o 30 ročnom vraku, že je to auto...

LILIII

A na nete nehladas proc ? Ja milujem tie popradske a este ...... a to by bolo vela reklamy a zadara ja veru reklamu robit nebudu :D

Prezyvka55

Co ja viem :D kazdy caj ma navod alebo chod k bylinkarovi.Ten co kupujem ja zeleny sa zalieva s 70stupnovou vodou na 2-3 minuty.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sypané čaje - Fórum - ZDRAVIE.sk