Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vecna nadcha

Ratka

ja som mávala tečúci nos počas celého roka a už mi to parádne liezlo na nervy. navštívila som alergologiu.
moja nádcha mala príznaky alergie, teda výdatné kýchanie, tečúci nos, slzenie očí a pod.urobili mi veľa testov na rôzne alergény, ale všetko je negatívne. napriek tomu som dostala lieky a spray do nosa. z vyšetrení nemám teda žiadnu alergiu (alebo sa nezistila) ale lieky mi pomáhajú. beriem ich už pol roka a odvtedy mi ani raz netieklo z nosa. to sú moje skúsenosti.

Prezyvka55

Zalezi aj od prostredia. V dnesnej dobe je taka moda ze kazdy chori a trieska sa do roboty, tak radost pracovat v kolektive :D tiez treba zistit ze ci nahodou si stale nieco neprenasate medzi sebou nejaky virus alebo bacila.

elen666

ak ty mozem poradit ,mne to moc pomohlo su vyplachy nosa slanou vlaznou vodu,ako to robia joginy,vo flaske voda a do jednej nosnej dierky ty voda tecia a z druhej vyteka,Denne 3x a za 2 dni budes mat pokoj

RNG

Telo sa ti proti niecomu brani, ci je to nejaky alergen(napr mozu to byt vytrusy plesni v byte alebo roztoce, ktore su oboje v byte cely rok, pokial v tom nieco nespravis)
alebo mikroby usadene permanentne v prinosnych dutinach, odkial sa daju dostat jedine antimikrobialnymi kvapkami, napr roztokom citricidalu.
Ustne brane nic na ne nemusi posobit, lebo nakaza je v dutinach, kam nasa telesna obrana okrem toku hlienov nic nevie spravit. Viac na to pozri napr cez Google.sk pod rng, infekcie

pandorica

Lekára!Daj si urobiť výter z nosa, potom zistíš, čo to vlastne je a budeš sa na to liečiť.A skús si nos vyplachovať slanou vodou, moja mama to robí, vždy jej to zaberie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vecna nadcha - Fórum - ZDRAVIE.sk