Som vadná?

Príspevok v téme: Som vadná?
bodka94

Je normálne že keď prídem zo školy som unavená aj keď tam nebolo nič také námahavé ? potom si pripadám že som strašne lenivá. Cez leto som cvičievala a teraz keď prídem zo školy nič sa mi nechce.
..
je normálne, že som radšej sama ako medzi ľudmi ? nerada som medzi ľudmi, bavia sa o somarinách, načo im tá komunikácia je , keď to aj tak zabudnú o čom sa bavili a zase sa aj tak budú vypytovať.

nudí ma to, že najprv sedím v škole do druhej, prídem domov chvíľu si oddýchnem a zase sa musím učiť a keď sa doučím , tak už nemám chuť niečo robiť..

som lenivá alebo čo? je normálne že ma nebaví nič ? mam 16 rokov a nevyznám sa v sebe.. to príde samo po čase alebo čo..?

wolfgirl

Tak ja mam13 a mam toho vyse hlavy. Kazdy den aspon 2 kruzky ale som z tym stastna. Mozno sa skust niekam prihlasit...ja som zas unudene cez vikendy ale len v zime. To som radsej doma v teple a citam:) mozno to mas tiez z pocasia:D ale to su len moje trapas vymysli:D ale vadna urcite niesy v tom sa uz vyznam;D podla .na je to len o tom ze ta prave nic nenadchlo...

Lulu2011

skus brat vitaminy, toto som mala tiez v 16 a bol to nedostatok vitaminov, prisla osm zo sk oly a musela osm si pospat, ta unava bola neudrzatelna, ale ja som mala priatela, cele vikendy sme boli spolu, velku spolocnost sme tiez nevyhladavali, bolo nam spolu dobre vo dvojici