Marihuana ako antidepresivum

Príspevok v téme: Marihuana ako antidepresivum
Onnnnnnnnnnn

dobry vecer takze mam skusenosti asi s 6 stimi ADckami a nic moc mi nepomohli . Mozno trosicku ale neziaduce ucinky boli dost na prd a same o sebe mi sposobovali depresiu / strata orgazmu uz aj tak mam 0 lovy sexualny zivot /

moja prva otazka je ci neexistuje naozaj nejake ucinne antidepresivum

a druha otazka ma napada coraz castejsie , ci nezacnem hulit ,alebo brat nejake drogy lebo toto tu sa uz neda vydrzat tak to by bolo posledne riesenie ,ale tak nad marihuanou uvazujem ze zacnem uzivat

onnnnnnnnnnn

Prezyvka55 chodim aj behavat aj sa zdravo stravujem aj vsetko ostatne len od dectva mam depky pernamentne , kasli na to

a pre ostatnych ja le npreto ,ze som pocul ze nejaky novy liek canabis je na trhu ci co ale na svk sa asi nedozijeme toho

Prezyvka55

Ved to je logicke, ziadne drogy nie su na to dobre. Ale na chvilu ti bude lepsie alebo budes out takze nebudes vnimat realitu no koniec koncov skoncis v srackach. Lebo drogy su spatne, ano.

phoe

Marihuana nie je vhodná ako antidepresivum. U niektorích spôsobuje depresie a schizofreniu, úzkosť a iné poruchy.

RNG

Prirodnych antidepresiv je plno, temu tu uz na top boli rozne.
THS z marihuany sice tlmi ucinne bolesti, pracuje na opiovych centrach, ale nie je antidepresivum

Prezyvka55

A co tak si najst nieco uzitocnejsie, hen tu na fore hladaju niekoho na pomoc pre macky a psov co su po vonku. Miesto robenia chujovin, 1 dobry skutok denne. Uvidis ze sa budes citit lepsie.