Naroky zamestnavatelov

Príspevok v téme: Naroky zamestnavatelov
dracikk

ahojte, momentalne si hladam pracu, oblast uctovnictva, administrativy a podobne, ked si vsak prezeram inzeraty alebo absolvujem pohovory, zda sa mi ze poziadavky na pracovnika su skutocne vysoke, jazyk castokrat jeden uroven expert/tlmocenie, a niekedy ani to nestaci, treba vediet aj nejaky druhy aspon zcasti, prax samozrejme, tu som ako tak nadobudla popri skole, pride mi to tak ze som sa mala ucit nieco navyse pocas studia vs brigadovania, aby som mala sancu najst si nejaky slusnejsi job na zaciatok, pritom poziadavky nemam vysoke ani platovo, ale vacsinou ponukanych 500-600 eur za hore spominane poziadavky a to ani neviem ci netto alebo brutto sa mi vidi dost malo, ake mate skusenosti vy ?

flegma

zachvilu aj obycajna upratovacka bude musiet ovladat dva svetove jazyky slovom aj pismom, k tomu vodicak minimalne B skupiny a pocitacova gramotnost na urovni pokrocily
a to vsetko za 2 eura na hodinu

lilyiankaa

suma je väčšinou uvádzaná brutto, a neviem síce odkiaľ si, ale ja mám ešte horšie skúsenosti z pohovorov .. naposledy som absolvovala jeden pohovor, kde chceli niekoľko programov, či už účtovný, nejaký ekonomický, ďalej na úpravu fotiek, + nejaké ich programy firemné, vraj holka pro všechno a plat by som mala minimum ..takže no comment
a ešte som zabudla dodať, že sa jednalo o prácu, kde by som spravovala firemný majetok, ALE ak by im vypadla nejaká prac. sila, musela by som ich ešte zastupovať na predajni stavebnín ...takže krása :)