Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevoľnosť pri pásovej výrobe/práci

Príspevok v téme: Nevoľnosť pri pásovej výrobe/práci
Monca19

Dobrý deň, som 19 ročná absolventka SOŠ a snažím sa nájsť si brigádu cez agentúru. Našli mi nočnú smenu vo firme, kde mojou úlohou bola pásová výroba tlmičov do áut (do tlmičov som vkladala šróby a ukladala ich na pás). Pracovať som mala 5 8-hodinových nočných zmien. V prvý deň ma po dvoch hodinách práce zaliala horúčava a stmievalo sa mi pred očami. Vedúca ma na chvíľu posadila. Po chvíli to ustúpilo, no prišlo mi na odpadnutie zase po hodine robenia. Vtedy som už aj zvracala. Neviem z čoho mi bolo nevoľno, či z práce za pásom (to by som nebola prvá) alebo z práce v noci. Na túto prácu mám nastúpiť zase, ale na dennú zmenu. Bojím sa, že mi bude zase zle. Čo mám robiť?

house

Niekedy v 70. rokoch ked zacinala era pocitacov a robotiky sme sa ucili na vyske-kybernetike, ze najlepsia automatizacia je cernoch.
A je to tu.Kapitalisti prisli na to, ze investovat do robotiky je nerentabilne vdaka lacnej pracovnej sile napr.aj na Slovensku.

phoe

Tak ale predpokladám, že je tam veľká fluktuacia, prečo to nespravia aspoň ti, čo odtiaľ odišli? Podať sťažnosť? Ked sa bude dosť ľudí sťažovať, nebudú to môcť ignorovať. Tu predsa nie sme v Kórei, aby nás tu nejakí sikmooki mlatili.

lilyiankaa

to s tou červenou mašľou vraj robia v samsungu ..ja osobne som to nevidela, ale je to preto, že ak žena chodí viackrát na wc, aby vedeli prečo ..že na to má "dôvod" ... a natočiť ich .. bohužiaľ u nás na svk je to tak, že sú ľudia radi aj za takúto prácu .... čo ja teiž nechápem, ale nemôžu si dovoliť sa im vzoprieť, pretože by ich hneď vyhodili a rodina by stratila živiteľa rodiny ... preto šikmáči vedia, že slovákom aj po hlave skákať môžu ....

Žužova

To by nemohli byť slováci také ovce hlupe ,ktoré si nechaju skakať po hlave ... Prečo inde to takto neni ? lebo ludia si to nedajú a vedia sa brániť ..

seder

Tipujem kinetozu. Ked sa pas hybe a ty stojis mozes dostat podobny vnem ako ked sedis v stojacom vlaku a vlak vedla sa zacne hybat a ty mas pocit ako keby si sa hybala ty. Ako znasas kolotoce alebo lepsie take tie simulatory pohybu? Asi ti lekar zakaze pracovat na pase.

phoe

Červenú maslicku ? Wtf? Stat celý deň ked mám menzes ? Veď ledva sedím. A s palicou, boha im, by som ich hnala nech ťahajú naspäť do ázie. Prečo sa ti ľudia voči ním nevzopru? Už som o tých ich praktikách počula. Stat ich dotuje, aby nás tu zamestnávali, majú lacné pracovné sily,v brutálnych podmienkach.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevoľnosť pri pásovej výrobe/práci - Fórum - ZDRAVIE.sk