Nevoľnosť pri pásovej výrobe/práci

Príspevok v téme: Nevoľnosť pri pásovej výrobe/práci
Monca19

Dobrý deň, som 19 ročná absolventka SOŠ a snažím sa nájsť si brigádu cez agentúru. Našli mi nočnú smenu vo firme, kde mojou úlohou bola pásová výroba tlmičov do áut (do tlmičov som vkladala šróby a ukladala ich na pás). Pracovať som mala 5 8-hodinových nočných zmien. V prvý deň ma po dvoch hodinách práce zaliala horúčava a stmievalo sa mi pred očami. Vedúca ma na chvíľu posadila. Po chvíli to ustúpilo, no prišlo mi na odpadnutie zase po hodine robenia. Vtedy som už aj zvracala. Neviem z čoho mi bolo nevoľno, či z práce za pásom (to by som nebola prvá) alebo z práce v noci. Na túto prácu mám nastúpiť zase, ale na dennú zmenu. Bojím sa, že mi bude zase zle. Čo mám robiť?

lilyiankaa

pretože niektorí práce sa nedajú robiť v sede a ďalšia vec, niektoré firmy nariadili, že sedieť nemôžu, napr čo viem veľmi to obľubujú šikmáči ..... tí nedbajú za tebou aj s palicou stáť a buzerovať ťa ... a pri menzese nosiť na oblečení červenú mašličku

Žužova

lebo je to zakázané ...ludia su hlúpi..moja mama tiež mala robiť prácu v stoji no nerobilo jej to dobre tak sa nasrala vypýtala si stoličku a odvtedy mohla aj sedieť ... stačí si otvoriť hubu..ale to samozrejme mebolo u kórejcov, korejci beru zamestnancov ako stroje.. ked si otvoríš hubu vyhodia ťa bez mihnutia oka,lebo maju za teba 100000 dalších náhrad...

lilyiankaa

ja som tiež istú dobu mala takúto prácu, ale nejednalo sa o pásovú ... tiež sme robili v stoji 8 alebo dokonca keď potrebovali 12, či až 16hodín ... takže na svk je to tak a nie je to nič výnimočné

Monca19

Pokazené asi moc nie. Skôr tam tie stroje obrábajú železné diely do áut, tak tam je taký železný smrad.

phoe

To akože osem hodín stojis ? Hrozné. A nie si tehotná ? Ked aj zvracias ? Ďalšia možnosť by mohli byť chemické vypary.