Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechce sa mi žiť

Príspevok v téme: Nechce sa mi žiť
anonym č.10

V poslednej dobe, sa do môjho života vznieslo niekoľko veľkých problémov, ktoré nie som schopný vyriešiť, pretože som mladý, kvôli hlúposti svojej rodiny strácam strechu nad hlavou a bojím sa toho, že skončím niekde na ulici a za ďalší dôležitý fakt, ktorý ovplyvňuje moju psychiku je to, že strácam svoju lásku, jednoducho všetko okolo sa rúca na moju hlavu a ja neviem čo s tým. Každý deň vstávam s pocitom toho, že to bude ešte horšie aj napriek tomu, že ma každý utešuje a vraví mi to, že všetko bude v poriadku aj keď tomu neverím. 24/7 sa cítim ako keby som bol mŕtvy, ja len proste nejak prežívam, jednoducho nebaví ma chodiť von s priateľmi, nebaví ma pozeráť seriály, filmy, hrať sa hry, jednoducho nič, neexistuje nič čo by dokázalo aspoň trochu nasmerovať moje myšlienky iným smerom akým sú nasmerované teraz, ja pociťujem taký neskutočný pocit prázdnoty, jednoducho pred niekoľkými týždňami keď bolo v mojom vzťahu všetko v poriadku som sa cítil byť šťastný a plný elánu a teraz neexistuje človeka s kým by som sa mohol porozprávať, oprieť sa o neho a cítiť to, že mu naozaj na mne záleží, ja neviem či som bol v živote predurčený na to aby som len trpel, ale celý môj život mi tak pripadá a ja neviem čo so sebou a neviem čo ďalej, celý deň sa len doma alebo v škole utápam myšlienkami a žijem niekde v minulosti, ktorá bola ako tak priateľná a nedokážem sa zmieriť s tým, že to celé je teraz tak zlé, prosím poraďte mi čo ďalej.

anonym č.10

Ja jednoducho neviem ako si svôj život spraviť a dať dokopy, ja nie som človek, ktorý dokáže byť sám, ja nedokážem byť samotár, ja potrebujem vedľa seba človeka, ktorému sa môžem zdvôveriť, častokrát som premýšlal, že či nepôjdem za psychológom, ale ja mám tak zatemnenú myseľ, žeby mi vážne nepomohol nikto. Ale často teraz premýšľam nad tým či neodídem do zahraničia, len mama ma odhovára kvôli tomu, že som stále na výške ale ja jednoducho vidím a viem, že ja tu už viac nebudem schopný vydržať, na jednom mieste, možno to čo naozaj potrebujem je veľká životná zmena.

phoe

V živote nebude nikdy všetko ideálne...chapes. ale si mladý a zdravý, takže máš skoro všetko. Len vymysli ako si spravis život.

kukuk

aj u mna je vsetko na velke h...:( som stratena v tomto zivote..asi nsom sa nemala narodit...tento zivot nie je pre mna...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechce sa mi žiť - Fórum - ZDRAVIE.sk