Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sexualna minulost mladych dievok

Príspevok v téme: Sexualna minulost mladych dievok
Anonymus1234

Zdravim, mam taky maly nemaly problem. Suvisi so sexualnou minulostou mojej priatelky. Som od nej tarsi o napr. 10 rokov. Ked som ju spoznal mala 17. Za sebou uz nejakych piatich ( z toho troch v jednu noc) . Ona bola moja prva. Nejako sa neviem zbavit pocitu ze by si to rada nieiedy zopakovala. A najhorsie je ked si da nejaky ten poharik. Vtedy je velmi pritulna, a dokonca nielen ku mne.Co mam s tym robit? najhorsie je ked sme daleko od seba, J uz som pracujuci a ona este na strednej skole. Cize vacsinu casu nemam mad nou dohlad. Je pravda, ze mi vravela, ze je to uplne o niecom inom, ked je so mnou. Ale tie stavy ked sami sniva ako si to rozdava s inymi ma privadzaju do sialenstva. Poradte mi co s tym.....

anonymus1234

No nepodviedla ma nikdy. Aspon o tom neviem. Viem len ze od casu kedy sme sa spoznali po chvilu ked sme sa dali dokopy (cca 1 rok) ju "mali" minimalne dvaja a to v jednom mesiaci. O tych viem a ostatne neviem ci chcem vobec vediet

anonymus1234

no tak my sa nehadame skoro vobec (celkovo mozno dvakrat) telefon mi zlozila len raz aj to iba tak ze co jej na to poviem. *Vsetko je bezproblemov. Len ked si vypije tak je to take kadejake. Ked bo mala15-16 tak to bolo uz uplne niekde inde....to boli rozbijacky na kazdom kroku. potom sa ukludnila trosku kymked sme sa dali dokopy a teraz zase zacina nejako vystrkovat rohy. Je pravda ze par krat som ju ja opil tak ze o sebe nedela. Ale to som len chcel skusit co bude robit. Vtedy nerobila nic mimoriadne. Len teraz to je take divne a mi zda akoby som sa od nej oddialoval. Ale to asi fakt len tou vzdialenostou bude . Najhorsie je ze ked osm sam tak by som jej kadeco vycital. Ale ked sa stretneme vrucne obijmeme tak je vsetko zabudnute.

lilyiankaa

to, že ju miluješ, ti verím, inak by nebol dôvod s ňou byť ..ja tie dva roky čo ste spolu, ak sa nemýlim, tak ťa nepodviedla nie? asi sa potrebuje vybúriť, nakoľko je ešte mladučká,ale tak vzťah so sebou prináša tiež zodpovednosť ... ja osobne poznám jeden pár, teda kamoš chodil s jednou babou, kt. si tiež rada vypila, ona bola od neho tuším o 4 roky mladšia, už cez 20 mala, keď sa dala dokopy a tá tiež nevedela čo so sebou keď pila .. a tiež sa o ňu bál aj o to, čo vonku robí a pod .... a on je aj hodne žiarlivý ...už spolu nie sú, to bol taliansky vzťah, plno hádok, skladania telefónov, nepekných nadávok bol u nich na poriadku .... a raz ho dokonca podviedla, lebo že veď ona nevedela, či im to vydrží

anonymus1234

viem ze to moze zniet az priam komicky, ale ja ju tak milujem. Zivot si neveim bez nej predstavit. Sme spolu relativne kratko ( 2roky) ale vacsinu casu daleko od seba. Viem ze do tych negativnych myslienok zasahuje aj odlucenie. ja sa len bojim strasne toho ze pride za nou nejaky samec ktoremu neodola. A najhorsie ze take veci mi urcite nepovie. a Dozviem sa to z tretej strany ( velmi doveryhodnej) a komu budem potom verit????

anonymus1234

jednym casom uz prestal pit a teraz ked oslavovala narodeniny tak sa to akoby tak pozvolna vratilo. A po lete hlaavne sme zase daleko od seba a ja mam vzdy strach ako skonci ta ktora "rozbijacka" kedze nie vzdy mozem zajst na vikend ku nej

lilyiankaa

si to s ňou vydiskutuj .. keďže je ona ešte len stredoškoláčka, užíva si život a toto patrí k jej "srande" a zábave ... podľa mňa sa toho tak ľahko nezbaví a buď jej to budeš musieť tolerovať (čo sa podľa mňa ani nedá) alebo sa s ňou rozísť .... lebo si ona uvedomí, že čo robí nie je správne a skončí s tým (o čom ale silne pochybujem)

anonymus1234

Ale ja idem vyskocit z koze ked vidim ze je pri mne, vypije si , sadne si na kadekoho a necha si ohmatavat pozadie a pritom na mna s usmevom pozera

Kvety zla

Mas asi nizke sebavedomie. Kym bude chciet byt s tebou a nebudes ju uhanat a upodozrievat, nebude mat dovod ta podvadzat. Nevyhadzuj jej na oci ze mala pred tebou 5 sexualnych partnerov - nie je to jedno? Ved teraz je s tebou a ma rada teba. Vsetci mame sexualnu minulost, niekto bohatsiu a niekto menej bohatu, je to ale vzdy minulost toho daneho cloveka, teba sa to nijako netyka.
Inac ja si stale myslim ze alkohol nie je vyhovorka ani ospravedlnenie podvodu. Ale pritulnost pri alkohole a naozajstne podvadzanie su tiez dve rozdielne veci.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sexualna minulost mladych dievok - Fórum - ZDRAVIE.sk