Ten pravy / Ta prava

Príspevok v téme: Ten pravy / Ta prava
neviem..

Prosim vas, napiste mi ako ste spoznali, ze ste s tym pravym /s tou pravou? Ja sa v tom volajak mocem, ale nechcem tu primarne riesit seba. Skor len tak nahliadnut nejake signaly v podobe sitacii a pocitov ako ste to rozoznali vy. Mozno nieco z toho bude suzniet i so mnou a v tom mi to "trkne"... a mozno aj nie. Kazdopadne, potesia ma vase postrehy-pribehy v tomto.
Velmi pekne vam dakujem - kazdemu, kto sa v tejto teme zapojite.

doubledog

to zistis, az ked s nim dlho vo vztahu a prezijes aj kriticke chvile.

proste v zatazovej situacii.

akurat problem je skor v tom, ci ty sama tu situaciu zvladnes, ci si ty ta prava.

podla mna vela ludi zbytocne riesi toho druheho, a seba povazuje automaticky za "toho praveho"

ni-ka

citila som ze je to ON:)bolo to ako keby bol moje dvojca,skvele sme sa doplnali,pri nikom predtym som nic take necitila,zrazu som mala pocit ze vsetky tie vztahy ked som si myslela ze milujem boli o nicom a s NIM sa to nedalo porovnat...brali sme sa po piatich mesiacoch:)
a je to cim dalej tym lepsie uz 8 rokov:)

neviem..

Taktiez to nechcem obmedzovat na vekove kategorie, takze je jedno ci mate 5, 15, 35, 50, 75 - viac ci menej rokov. Nazatial vdaka kazdemu, kto sa tu objavil ci este objavi.

neviem..

mozno nic take ozaj nie a ja len chcem, aby bolo.....i to je mozne, hej.
Azda ma toto "nastavenie" sprevadza cely zivot preto, aby mi bolo vo finale odhalene, ze to bol len klam, ktory do mna spolocnost ci moja fantazia naockovala. Zatial to tak vsak necitim, cize neviem..

phoe

Nic take som neriešila, nemusela som. Nic take ani nie je. Buď ladite a je vám spolu dobre, alebo nie. A v každom vzťahu su problémy.

neviem..

Zaroven ma napada myslienka, ze ono aj ti "lavi" podaktori robia ci hovoria tie "spravne" veci a tak sa mozu javit jak pravi. Pod pravym/pravou, si predstavujem priblizne taku osobu s ktorou ste dostatocne dlho na to, aby ste si vedeli povedat: "Ano, je to ona/on." Vobec ma nezaujima v akej faze vztahu sa nachadzate, ci po rozchode alebo pocas zalubenia......., i ked viem, ze to moze byt zavadzajuce, ked sa clovek rozhoduje respektive uvazuje na zaklade pomatenia zmyslov ci strachu zo samoty alebo len cisto racionalne.

neviem..

Vcelku by ma zaujimalo, ci sa medzi tymi lavymi nemoze vyskytovat aj ten pravy....teda tymi, co sa ako lavi javia ci javili. No to sa asi nedozvieme dovtedy, dokym stoji vlavo.