Má to ešte význam?

Príspevok v téme: Má to ešte význam?
halabaľa654

Chodím s mojim priateľom už čoskoro 10 mesiacov . Ibaže začal ma strašne kontrolovať , keď sme sa kvôli tomu už po miliónty krát pohádali sľúbil , že sa zmení . Ja mám už ale pocit , že moje city začínajú byť slabšie a slabšie . Niekedy mi pripadá strašne dotieravý , keď mám toho v škole veľa a nemám čas sa mu venovať urazí sa , že s ním niesom . Chce odo mňa 24-hodinovú pozornosť . Keď sa s ním vkuse nebozkávam má s tým problém , keď ho v kuse neobíjmam tiež . Vadí mu , že sa chcem venovať aj svojím záľubám a svojím kamarátom , namiesto toho aby som trávila čas s ním . Ja už som naozaj v koncoch . Neviem či s ním mám ostať , alebo nemám . Neustále mi hovorí , že keď ho nechám tak sa zabije . Vraj jeho život bezo mňa nemá význam . Poraďte mi ktosi prosím .

odpovedam

Toto robia nesebavedomi, zakomplexovani ludia, ktori nemaju sebauctu. Ich problem je v hlave, chyba im pozornost a pocit, ze maju hodnotu, a tak si ju vynucuju. Nie je to zdravy postoj. Takyto ludia sa casto urazaju, nevedia prijat kritiku a potrebuju druheho kontrolovat, potrebuju doslova na niekom vysiet, bez toho druheho nemaju co robit... mala by si sa s nim o tom porozpravat, mna by z takeho chlapa drblo... a spytaj sa ho, ci by chcel, aby si s nim ostavala len preto, ze sa ti vyhraza (samovrazdou), ci by bol rad, kebyze si s nim len z donutenia a jeho citoveho vydierania...

miso 21

nemusi to byt ziadny psychopat, to je uplne scestne konstatovanie... moze to byt clovek, ktory jednoducho nema nikoho a takto reaguje... normalne to nieje .. mozno by pomohla nejaka odborna pomoc... pytala si sa ho ze preco to vlastne robi? nikto nerobi taketo veci len tak ...

james bond

cim skor prec na tvojom mieste, dristy typu ak ma nechas zabijem sa su znamky psychopata, a kontrolovanie a neustala pozornost nejaky komplex alebo strach, nechcem sa robit mudry ale mozno to tak je