Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu

Príspevok v téme: Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu
motylik39

zacala som chodit s chalanom, ktory predomnou este nemal vztah aj ked je uz dospely. hovoril mi ze sa namotal na nejake dievca na nete este pred tym ako sa so mnou stretol a ze by ju chcel spoznat. to dievca ho ale spoznat nechce. zacali sme spolu chodit, prislo aj k milovaniu a potom mi po par tyzdnoch chodenia povedal ze chce pauzu...zevraj sa nevie rozhodnut co dalej, pretoze by chcel spoznat aj tie baby s ktorymi si pisal na nete pred tym nez ma spoznal. na to som mu povedala ok chod spoznavat ale na mna uz nemysli a v tom zacal hovorit ze on ma ma rad len nevie co chce....ked som sa s nim o tom rozpravala tak zrazu zmenil nazor ze chce byt so mnou, ze ma ma rad a ze mu na mne zalezi. potom ale neviem naco by potreboval spoznavat este ine a vyberat si ktora je pre neho najlepsia? nechapem tomuto spravaniu, zrejme je to tym ze ma uz 30 a vztah zatial nemal, ja som jeho prva baba ale to zmyslanie sa mi zda dost divne. podotykam ze ta jeho pauza trvala jeden den a zrazu si "uvedomil" ze chce byt so mnou.....co si o tom myslite?

*Nancy*

Tak, aby bolo jasne ludkovia
netvarte sa tu poniektori, ze nieco ako nevera neexistuje a ludia po 30 su si vsetci verni svojemu partnerovi a spravaju sa ako rozumni dospeli ludia. Praveze ludi chyta druha puberta okolo 40 roku, kedy nastava kriza stredneho veku a vtedy ako vidim zo svojho okolia sa niektore zenske, ale aj muzi spravaju fakt na svoj vek ako pubertaci.
Tento tridsiatnik doteraz nemal priatelku preco to uz vie on, ale takych je stale dost aj po 35 co sa zien hanbia a nikdy si so ziadnou nezacnu, takze nieje jediny. Proste tato mu nevyhovuje asi az tak celkom a chce hladat dalej, nic nove pod slnkom, len sa mu cudujem, ze ti to Motylik prezradil, aky uprimny voci tebe. Iny by sa nepriznal...

Blondula

ja sa tomu necudujem a na tvojom mieste by som s takym muzom vztah nechcela.pises,ze nikdy nemal priatelku,vztah...tak ho to laka a chce skusat aj s inymi,uplne normalna vec :D teda normalna vec by to bola,keby mal mozno 20 rokov,vtedy je clovek este pochaby,neskuseny,nevie co chce....ale po 30tke zacinat "pubertit" mi pride maximalne cudne :D

Agnes998

Ja si tiez nemyslim, ze musi byt naruseny, chory alebo zly. To vobec nemusi. Ale nemyslim si, ze vo vztahu vie urobit zenu stastnou. To, ze do 30tky nemal ziaden vztah je uz samo o sebe divne. Uz to by ma varovalo, ze preco asi? Pravdepodobne je velmi narocny a ziadna mu nie je dost dobra, na kazdej vidi chyby. Dal sa dokopy s motylik39 a zrejme uz aj na nej nasiel nejake chyby, hoci jej o tom nepovie. Pise si s nejakymi internetovymi laskami, ktore ma zidealizovane a zdaju sa mu dokonale, lepsie a dokonalejsie ako jeho sucasna priatelka. Ale nikdy ich nazivo nevidel, keby ich spoznal realne a nedaj boh si s jednou z nich zacal vztah, celkom urcite by za kratko na nej tiez nasiel chyby. Podla mna tento chlap moze byt mozno super kamarat, ale ako partner nie, vo vztahu nevie urobit zenu stastnou, nevie co chce, ma o sebe vysoku mienku a prehnanu predstavu o svojej parnerke.

kojotka

A nie je tvoj priatel zo ZA ? Poznám jedneho co tiez zapadá do tohto celého :) je to kamos. Ale obcas by som ho nakopala do zadku za to ako rieši svoj vzťah. A možno ste to vy dvaja :) či ?

phoe

Nezavisle od veku a nevztahov - nevie čo chce, skúša to na vsetky strany. Nevhodný na vzťah. Nezrelý, nestaly. Ked si nebol istý, nemali ste sexovat, zbytočne si sa namotala.

Filipova

motylik, nie, ten moj kamarat stale nema frajerku... ja si myslim, ze tie jeho "vysnene" priatelky ostanu navzdy len v jeho predstavach a on ostane realne cely zivot sam..
Takze tento tvoj urobil pokrok aspon v tom, ze si nasiel realnu frajerku (teba), i ked ta odhana od seba.. ak ti za to stoji, skus onho zabojovat, nejak sa s nim pozhovarat..

Pretoze on nemusi byt psychicky naruseny, aj ked ti to tu niektori napisali, ze hoci ma 30 a nemal frajerku.. ten moj kamos je schopny, uspesny, inteligentny chalan, len.. o tej laske a vztahu ma trosku skreslene a nerealne predstavy asi.. ale zly byt nemusi.. ani chory :-)

0vecka

Inaq vysvetlite mi teraz preco je verejna mienka proti 30 rocnemu cloveku bez vztahu ale ked napise 30 rocny panic tak ho v tom este podporujete aby co najdlhsie vydrzal. Vy nevidite ze sa jedna o tu istu vec len z ineho uhla?

pandorica

Za prvé má 30 a nemal žiadny vzťah? To samo o sebe je prvý varovný signál.Za druhé, ak chlap začne vymýšľať s pauzami a tomu podobnými nezmyslami, určite už má vyhliadnutú babu, ktorú považuje za lepšiu ako si ty, ale pre istotu ťa ešte nechce úplne odpísať, tak si ťa postí, pre prípad, že tá druhá ho nebude chcieť.Ja by som išla od toho.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk