Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu

Príspevok v téme: Priatel ma v hlave inu - zaciatok vztahu
motylik39

zacala som chodit s chalanom, ktory predomnou este nemal vztah aj ked je uz dospely. hovoril mi ze sa namotal na nejake dievca na nete este pred tym ako sa so mnou stretol a ze by ju chcel spoznat. to dievca ho ale spoznat nechce. zacali sme spolu chodit, prislo aj k milovaniu a potom mi po par tyzdnoch chodenia povedal ze chce pauzu...zevraj sa nevie rozhodnut co dalej, pretoze by chcel spoznat aj tie baby s ktorymi si pisal na nete pred tym nez ma spoznal. na to som mu povedala ok chod spoznavat ale na mna uz nemysli a v tom zacal hovorit ze on ma ma rad len nevie co chce....ked som sa s nim o tom rozpravala tak zrazu zmenil nazor ze chce byt so mnou, ze ma ma rad a ze mu na mne zalezi. potom ale neviem naco by potreboval spoznavat este ine a vyberat si ktora je pre neho najlepsia? nechapem tomuto spravaniu, zrejme je to tym ze ma uz 30 a vztah zatial nemal, ja som jeho prva baba ale to zmyslanie sa mi zda dost divne. podotykam ze ta jeho pauza trvala jeden den a zrazu si "uvedomil" ze chce byt so mnou.....co si o tom myslite?

Bajaja525

toto ja nechapem, aj ja chcem taku holku pri ktorej by som si mohol robit toto. co je ale horsie ze su tu aj kolky ktore chalan podvadza a oni to riesia ako to urovnat. ze ja taku neviem najst mal by som najlepsi zivot.

ja to ale nepotrebujem len to nechapem a ked su tie holky volne tak maju megapoziadavky ktore chalan musi splnat.

boze jedna vec je zamilovanost a jedna vec je objektivne myslenie, si vacsina mysli ze ked je zamilovana tak uz neexistuje dokonalejsi muz ktoreho by takisto vedela milovat len by nemala problemy snim???

0vecka

2 doubledog skor si myslim ze chlapec si to mysli :) akoze fakt by mal byt rad ze ma v 30tke vztah a nezacat teraz nahanat nejake ktore este nikdy na zivo nevidel.

Hrac

skor to hovori kazdej babe, ze je jeho prva. Akoze do 30 nic a teraz zrazu chce spoznat viac bab s ktorymi si pise? Cudne. Takto to zahra aby nemusel po sexe moc vysvetlovat a rozchadzat sa a baba ho sama necha :-)

dddddd

A ved ho nechaj... Ale s tebou uz nech nepocita. Chybu si nespravila, nemohla si vediet, ze mu zrazu prepne a viem si predstavit ze ked sa schylovalo k sexu, nasluboval ti urcite hory- doly o tom, ze ty si pre neho ta jedina a prava :D

doubledog

mi to pride, ze chalan asi az v 30tke zistil, ako treba ist na zeny
tak si to chce este zit, kym si zacne dlhodoby vztah.

Fleur-de-lis

Tým zdrbaním som chcela poukázať na to, že niektoré ženy sa nepoučia ani po desiatom nevydarenom vzťahu. Nejde mi o to ich uraziť, ale pomôcť im si uvedomiť kde možno robia chybu, aby sa jej v budúcnosti vyhli a nenarobili si trápenie. Jednoducho mi je ľúto, keď sa tak trápia.
Možno nenájdem vždy najlepší spôsob ako to vyjadriť. Ani ja nie som dokonalá...

A ona píše, že sa dali dokopy aj napriek tomu, že vedela, že on sa chcel stretnúť s nejakou ženou z netu, ale ona nechcela.
Ale o tom hovorím, načo sa ponáhľať? Nespoznali sa poriadne. A teraz sa trápia.
A to milovanie zrejme spomenula preto, že to považovala za prvok zblíženia a potom ju takto "šokoval".
Čo z toho vyplýva? Chlap nie je veľmi dôveryhodný, a ona si nedala pozor.

0vecka

2 Fleur-de-lis ona chce radu a ty ju zdrbes ze sa s nim vyspala pritom o tom nic nevies. Super teba by som hned zamestnal na linke pre samorahov.

Podla popisu ona netusila ze on chce riesit aj ine. A vyspat sa s niekym po par tyzdnoch ztahu mi nepride nejake priskore. Podla mna ona nespravila chybu nikde.

A to ze nieco prehlasis za fakt este neznamena ze to fakt je.

Fleur-de-lis

feministické :D ach, si ma rozosmial(a). Ja mám od feministky pomerne ďaleko. A to moralizovanie je konštatovanie pravdy. Keby ženy viac rozmýšľali, netopili by sa celý čas v nefunkčných vzťahoch a sklamaniach. Jednoduchý fakt :)

0vecka

2 Fleur-de-lis nemoralizuj. Plno zenskych lezie do postele na prvom rande ak sa da lebo to maju jednoducho rady a je im jedno ci z toho bude alebo nebude vztah. Takze si tieto feministicke pindy nechaj pre ine feministky.

Fleur-de-lis

Keď toľko žien nerozmýšľa keď sa jedná o vzťahy. Ak sa ním cítiš podvedená, lebo ste spolu aj spali a on teraz cúva, no prepáč, ale si si o to koledovala. Takto to dopadne keď sa sex dá na začiatok. Ešte spolu nemáte skoro žiadny vzťah, neviete na koľko sa k sebe hodíte a či naozaj chcete byť spolu ale do postele už hej.
Málo mužov je takých, čo chcú ženské srdce nie len získať ale aj chrániť. Preto by si sa mala chrániť sama kým nenájdeš takého, ktorému budeš môcť dôverovať.
A chlapec je nevyspelý aj keď má 30. Neostala by som s takým čo nevie čo chce. Príliš riskantné pre teba. Nie si jeho hračka. Si ľudská bytosť. Ak si nebol istý, nemal sa do toho hrnúť.
Nuž ale ty sa musíš rozhodnúť či chceš vyspelého a zodpovedného alebo nie...