Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skolioza

Príspevok v téme: Skolioza
pali77

Dobrý deň. Mám 16 rokov a už od narodenia mám pravú nohu kratšiu ako ľavú a s tým v podstate súvisí aj môj problém ktorým je pravo stranná skolióza. Keď som bol malý chodil som na cvičenia, masáže a plávanie a tak nebolo veľmi vidno môj problém. Keď som prišiel do staršieho veku tak som to začal zanedbávať a tri roky som sa tomu vôbec nevenoval. Teraz som však začal vidieť problémy ktoré sa netýkajú len samotnej nohy a chrbtice, ale aj dokonca tváre a to tak že mám pravú stranu brady nižšie ako ľavú a lebka je na pravej strane tváre o trochu viac vysunutá ako na ľavej. Mnoho ľudí si to ani nevšimne, ale ja áno a je mi to veľmi nepríjemné. Chcel by som sa opýtať či sa to cvičením dostane opäť do normálneho stavu alebo to už bude tak navždy?

Ďakujem už vopred za rady :)

Jed

ked mas raz jednu nohu kratsiu ako druhu tak sa ti to len tak neupravi,pretoze chrbtica nikdy nebude mat to spravne fyziologicke zakrivenie v dosledku neustaleho vychylenia panvy kvoli kratsej nohe. Rozmyslaj nad operativnym zakrokom. A taka mensia pomoc-v lahu na chrbte cvic spinalne cvicenia-daj do googlu tam ti to ukaze ako sa to cvici aj schemu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skolioza - Fórum - ZDRAVIE.sk