Hematom, modrina

Príspevok v téme: Hematom, modrina
dorotea

Dobry den, po mensej potycke s idiotom, ktory utocil na moju kamosku, som spadla na stol a potom na zem a dotycny na mna. Pri pade som si udrela oblast nad ako to slusne, nad zadkom :D zhruba niekde tam, kde je ladvina. hned rano uz som tam mala hematom, no modrinu tmavomodru, miestami ciernu, velkosti dlane. Kedze ma bolel kazdy pohyb, sedenie a hlavne bolest mi sla do stehna, tak som sla k svojej obvodnej lekarke, nech mi nato nieco da. Ta ma ale vyslala na urazovku, ze pre istotu. Urobili mi rontgen, ktory nastastie nepreukazal ziadnu zlomeninu, ci prasklinu. Momentalne po 5 dnoch je modrina tmavofialova, no zacala viac boliet. Nie pri pohybe, uz je to ok, ale len tak zrazu zacne vnutri na jednom mieste velmi pichat. Taka inteznivna bolest. Co sa tyka tej bolesti, ktora mi vyzaruje do nohy, je to akoby taka poriadna svalovica, ktora zacina pod zadkom, preskakuje koleno a konci v clenku, tam je naintezivnejsia. Bol pri mne neurolog, no vela mi toho nepovedal, vysetril ma a povedal,a by som sa objednala na neurologiu. Ortoped povedal, ze nic tam zlomene nieje, no mam zasiahnuty sedaci nerv. A ze mi to nemoze ani velmi palpacne vystrit, kedze tam mam vela tekutiny, asi krvi zrezenej? a ze je mozne, ze ak sa mi odtial nevstrebe tekutina, tak ze mi ju budu musiet vytahovat, prosim Vas boli to? A ako sa to robi? A ako by som si pomohla, aby mi to nemuseli robit? Davam si na to Heparoid a Lioton. A este som sa chcela opytat, ze viem, ze modrina vie stiect dole. Moja sa vsak rozrasta do okolia, hlavne do laveho boku. A este jedna vec, preco je taka horuca? Prosim, ak niekto vie poradit, dakujem vopred.