Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Užívanie prírodných antidepresív

Príspevok v téme: Užívanie prírodných antidepresív
mary66

Dobrý deň, mám otázku na RNG

asi pred mesiacom som Vám písala ohľadom mojej dcéry, ktorá sa dlhšie lieči na depresiu užívala posledné tri roky seroxat ktorý sme vysadili v polovici septembra užíva frontin jednu tabletu denne. Dva týždne po vysadení seroxatu jej bolo celkom dobre, potom jej raz bolo dobre raz nie,ale už druhý týždeň jej je dosť blbo hovorí že sa cíti tak inak že ja to nepochopím, ale nemá sa dobre. Chcela by prejsť an prírodné antidepresíva, keďže ani pri chemických antidepresívach sa nemala veľmi dobre. Momentále ešte užíva frontin raz denne, 5 HTP 2x denne, pivovarské kvasnice, magne b6, niacin 1x denne, pupalku dvojročnú a kvapky Avis. No aj tak sa nemá dobre už má poriadne príznaky depresie aj triašku. Na Vašu radu som objednala *st johns wort, včera večer ho užila prvykrát, hovorila, že jej nebolo veľmi dobre, ráno si dala tiež jednu tabletu, trochu pomohlo, ale pred obedom jej bolo zase zle. Prosím poradte nám ako má užívať st johns wort. 5 HTP sme už radšej večer vynechali, ale frontin naraz vynechať nemôže ked že ho už berie 10 mesiacov.
Ďakujem za odpoveď

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Užívanie prírodných antidepresív - Fórum - ZDRAVIE.sk