Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzelka ma uz nelubi

pepo........

bud chlap a pozri sa realite do oci....je v tom iny chlap..niekto lepsi ako ty....ale stoho si nic nerob to je realita...drzim palce nech ta to rychlo prejde

nokedli

...niekedy je dobrá ignorancia ale niededy zas nie hlavne ked ste málo spolu to berem ked žena lúbinapr. 10,15rokov... apotom sa zrazu odlúbi to má vela dovodov" može to bit v mužovi že už dávno jej niečo vadí očom ani nemáš potuchy"...ale zas je smutné že ti to nepovie no treba komunikáciu...každopádne či je to muž alebo žena! vihoviet si pochopitsa navzájom" pytat sa anie chodit okolo horúcej kaše niekedy aj ženy majú problém s komunokáciou nič s nej nedostaneš! proste za zatne a má zmetok v hlave" a ti nevieš na čom si ak človek nebol násilník tyran alkoholik lajdák gamblér a vagabund" tak sa dá vela zachránit"...treba vedietz prečo si ta brala? tam boly hodnoty ak má teraz iné ....to je postupom veku treba vela porozmíšlat kde človek nájde svoje štastie či u svojej rodiny slebo u nového, manželstvo nie je len viskúšat si ho to je na celý život zmena ak ja láska tam je cesta mnohé mladé manželky ešte stále nevedia čo chcú"....

Prezývka55

To je dobre ked to zena povie priamo to sa len tak nevidi, ocenil by som tuto vlastnost u vsetkych zien.
No tak sa pobal alebo nech sa ona pobali a je to vyriesene.
Nevidim dovod preco riesit naco zaco preco, je to fakt tak to tak musis brat.

odpovedam

Ale to nie je pravda. Ja som prestala milovat a nikto dalsi v tom nebol. Zavisi od povahy cloveka. Stale ti na tom druhom bude neico vadit, no su situacie, kedy to proste nerozdychas a druhy clovek ta zacne odpudzovat. Mozno sa u teba nieco take naslo. Aky si k manzelke? Robis vsetko, co jej vidis na ociach alebo ma k tebe respekt? Lebo ak jej plnis vsetko, tak sa necudujem, ze to dopadlo takto...

lindae

nepise sa mi to lahko,ale ak este nemate dieta,mozno je dobre,ze ti to povedala na rovinu a chce to ukoncit.ja som s manzelom 3 roky vydata,mame 2r syna a tiez som ho prestala milovat:( mam ho rada a vazim si ho,ale uz to nie je,co to bolo.neviem,ci mu to poviem niekedy,tvarim sa,ze je vsetko ok,ale nie som stastna...problem bol v tom,ze on si mnou zacal byt hrozne isty,nijake prejavy zaujmu ani nic...som mlada a myslim,ze aj atraktivna a jeho ignoracia proste zabila akekolvek hlbsie city voci nemu...

TinaM

Ak si nic nevyviedol, neublizil si jej a nic vazne sa jej nestalo, tak to vidim na niekoho ineho. Ak sa zena zmeni "zo dna na den", vacsinou je v tom niekto iny. Ale nemusi to byt tento pripad.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.