Vonia vam vas partner?

Príspevok v téme: Vonia vam vas partner?
jahodicka

chcem sa spytat.....moj chalan mi hovori ako veelmi mu voniam, vsetko, moje telo vlasy proste ja nemyslim tym parfem....ale on mne az tak moc nevoni ze by som bola z toho az tak velmi hotova. Hovori sa ze partneri si maju navzajom vonat..ja jemu brutal vonim to uz viem, ale neviem ci aj on mne az tak vona. Niekoho zevraj vona partnera vzrusuje no mna nejak nie. Stalo sa vam uz toto? podla mna by to malo byt tak ze bud si obaja velmi vonaju alebo si nevonaju vobec...ale preco je to takto u nas to nechapem.

jedulka

ebi777> možná je škoda,že jsi nečetla příspěvky níže,protože vždycky píšu k témě.Nemůžu za to,že se do mě někdo vždycky naveze a já se jen bráním.
Napsala jsem,že mi můj muž velmi voní.Né navoněný,ale jen tak jeho pot.Psala jsem,že když přijde z práce,tak potřebuje hoďku na odpočinutí,přitulím se k němu a cítím se u něj i díky jeho potu v bezpečí a velmi spokojená ....Je to náš každodenní rituál.Vůni mám ráda jen jednu a to po holení,FA.Na nožky si musí kupovat ponožky se stříbrem ty mi už tak nevoní:)
ebi777 stačí takováhle odpověď i když duplom? :)

jahodicka

ebi777

myslis ze sa da prist na chut nejakej vone?
inak si pamatam aj u byvaleho som nevedela ci mi vonia alebo co....no a neskor som sa nevedela dodychat tej jeho krasnej vone....mozno som este zvyknuta na tu jeho a preto sa mi vona tohto terajsieho zda nejaka nic moc...ci? neviem :-/ je toto dilema velika pre mna :D

jahodicka

ebi777
mne moja pokozka tiez vonia....ale partnerova mi nevia krajsie ako ta moja :D tak ja neviem ako je to mozne ze jemu moja vonia brutalne a mne jeho tak no...sak da sa :-/ aj ja chcem byt opantana vonou ako aj vy tu spominate :D

ebi777

jedulka

skús niečim pozitívnejším prispieť,,

v ktorejkoľvek téme sa objavíš, tak otráviš všetky témy svojim negativizmom

ebi777

jahodička

neviem ako by som to mohla vysvetliť,, zoberme si príklad. Napríklad :) ja keď si ovoniam svoju pokožku (nie môj pot! :D), hlavne ráno ak vstanem, tak mne aj vlastná pokožka mi strašne dobre vonia,,,, aj u Teba je to tak???

a teraz späť k téme,,,, aby som to prepojila,,,, A presne tak isto mi príjemne vonia frajer, ak ho ovoniavam, teda ovoniam jeho pokožku, je to také príjemné, a dokonca príjemnejšie, ako keby som si svoju pokožku voňala

chápeš :-)

ps: nikde nie je napísané, že ak niekomu nikto "až tak nevonia", tak by nemali zdravé deti,,, nad tým sa netráp

jedulka

karamba>pro tak tvrdohlavé lidi, máme u nás klíče od bytu na příslušných sídlištích.Osady u nás nemáme!Kocáb taky jeden klíč od nás u nás obdržel darem a vybodl se na něj.
Nikdo netvrdí,že neexistuje slušný cikán.Ani já jsem to tady nikde nenapsala.Asi se chceš jen hádat a né debatovat.Tak pro tvoji informaci,aby ses tady nemusela obtěžovat čtením už ode mne napsaného.
Mají jinou mentalitu.Mají široké rodinné vazby,jsou velmi společenský a to i v případě,že jeden nesnáší druhého,stále je to pro něj lepší společnost jak samota.Tu bytostně nesnášejí a není počítače,která by jí nahradila, na rozdíl od nás!Prostě a jednoduše, cikán za počítačem v diskuzním kroužku je bohapustý nesmysl.Už je to srozumitelnější?
Dále ti unikla taková maličkost,jen co jsem odhalila pravou totožnost "salon" je od ní klid ... i když mi nic neudělala.

branislaff

zena mi musi vonat. to je ako prva vec, ktoru si preverim pri intimnych chvilkach aked je to v poriadku, tak je to obrovske afrodiziakum pre mna

jahodicka

spat k teme.....tak ked si chalan da parfum tak mi voni - pokial je to vona co sa mi paci to je pochopitelne.....ale ked ovoniam jeho pokozku tak je to take normalne ani smrad ani nejaka uzasna vona....take ze sak v pohode neni to zle, ale ked som mu ovonala hlavu-vlasy tak neviem tam mi to moc nevonalo, tak ja som uz z toho totalne magor! kto mi toto cele vysvetli? ako to ma byt? ne ze neskor splodime dementneho potomka :D